تیم های منتخب استان تشکیل می شود

تیم های منتخب استان با نظر شورای فنی تشکیل می شود.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، طی جلسه تعدادی از مربیان قهرمان پرور کومیته آقایان با احمد مبارکی رئیس هیات کاراته، در مورد تشکیل تیم های منتخب کومیته فارس بحث و تبادل نظر شد.
احمد مبارکی پس از عنوان تشکیل تیم های منتخب استان و تشکیل اردوهای متمرکز و حمایت اعضای تیم منتخب استان در تمامی رده ها، عنوان کرد تلاش هیات کاراته استان در بعد فنی و مربیگری تیم ها، استفاده از نیروهای جوان و فنی و به روز در سایه تجربه باتجربه ها است. از موارد قابل ذکر بیان شده در این جلسه می توان به شرایط و مدت زمان اردو و روش های گزینش  بازیکنان و حضور مربیان با تخصص های خاص برای مثال بدنساز و ... در کنار شاکله اصلی تیم، فرسایشی نبودن اردو و استفاده از توانمندی های تمامی استان در راستای رشد این مجموعه اشاره کرد.
مسابقات قهرمانی استان که تیرماه در تمامی رده های سنی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می گردد، راه ورود به اردوهای تیم منتخب است.  
شایان ذکر است شورای فنی کومیته و کاتا در دو بخش آقایان و بانوان به زودی معرفی خواهند شد.
مربیان حاضر در این جلسه آقایان مسعود زیگلری، علی حاجی زاده، علیرضا برزگر، علیرضا رشیدقامت، مجتبی مدیح جهرمی، محمدحسن بوستانی، مصطفی اکبری و ابراهیم زراعتیان بودند.

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در بین 48 هیات به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، صبح امروز چهارشنبه دوم خرداد نشست تخصصی مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی استان فارس برگزار شد. در این نشست، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، روابط عمومی را یک حرفه تخصصی دانست و افزود: اگر امروز اداره کل ورزش و جوانان استان در میان ادارات کل سراسر کشور رتبه نخست را کسب می‌کند نتیجه عملکرد کل بدنه آن است که نمی‌توان نقش روابط عمومی هیات های ورزشی را در آن نادیده گرفت.
در ادامه این نشست طی حکمی از احمدرضا بلاغی مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر هیات های ورزشی استان تجلیل به عمل آمد. در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای احمدرضا بلاغی

مدیر محترم روابط عمومی هیات کاراته استان فارس

با سلام

احتراما اداره کل ورزش و جوانان فارس مفتخر است از تلاش های بی شائبه جنابعالی در سال 1396 به عنوان روابط عمومی فعال قدردانی نماید.

امید است در سال حمایت از کالای ایرانی با همکاری صمیمانه شما بتوانیم در راستای سیاستهای کلان دولت تدبیر و امید شاهد شکوفایی ورزش استان در عرصه های داخلی و بین المللی باشیم.

حیدرعلی کامیاب

مدیر کل

 

در ادامه این نشست تخصصی محمد جواد شلتوک کار مشاور مدیرکل ورزش و جوانان، محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل استان، امین صالحی کارشناس روابط عمومی اداره کل و اسحاق عزیزی منش خبرنگار صداو سیما در مباحثی همچون مبانی خبر نویسی نوین، فضای مجازی و مولتی مدیا و ارتباط با رسانه ملی به صحبت پرداختند.

 

به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقات قرآن کریم برگزار می شود

به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقات قرآن کریم برای خانواده کاراته فارس در سه رشته قرائت، ترتیل و حفظ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در نظر است یک دوره مسابقات قرآن در رشته های قرائت، ترتیل و حفظ  به مناسبت ماه نزول و بهار قرآن ماه مبارک رمضان در تاریخ 21/3/97 تحت شرایط ذیل برگزار نماید.

  • مسابقات صرفا برای ورزشکاران کاراته می باشد.
  • مسابقات قرائت: جزء یک
  • مسابقات ترتیل: جزء یک تا سه
  • مسابقات حفظ: سوره واقعه

شایان ذکر است هیات های کاراته می بایست لیست نفرات شرکت کننده خود را نهایتا تا تاریخ 15/3/97 به هیات کاراته استان اعلام دارند.

اصلاحیه زمانی مسابقات قهرمانی استان بانوان و آقایان در بخش کنترلی و غیرکنترلی

مسابقات قهرمانی استان بانوان و آقایان در بخش کنترلی و غیرکنترلی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات قهرمانی استان در بخش کنترلی، در قسمت بانوان که قرار بود در تاریخ 7 تیر ماه و در قسمت آقایان در تاریخ 8 تیر ماه برگزار گردد، به دلیل برخورد با آزمون کنکور، مسابقات قسمت بانوان در تاریخ 14 و در قسمت آقایان در تاریخ 15 تیرماه برگزار می گردد. این مسابقات در بخش غیرکنترلی، بدون تغییر زمانی در قسمت بانوان در تاریخ 28 تیر ماه و در قسمت آقایان در تاریخ 29 تیر ماه برگزار می گردد.

ضمنا شرایط مسابقه متعاقبا طی بخشنامه هایی به اطلاع خانواده کاراته فارس خواهد رسید.

مهلت ثبت نام داوران جهت اعزام به سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن

مهلت نام نویسی داوران جهت اعزام به سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هیات کاراته آخرین زمان جهت نام نویسی داوران واجد شرایط جهت حضور در سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن که در تاریخ 8 خردادماه در تهران برگزار می گردد را اعلام کرد. طبق این اطلاعیه، متقاضیان می بایست نهایتا تا چهارشنبه تاریخ 2 خردادماه درخواست کتبی خود را به هیات کاراته استان تحویل نمایند تا معرفی ایشان به فدراسیون انجام پذیرد.
شایان ذکر است شرایط شرکت در این سمینار و کلاس داوری آسیایی اردن در خبر قبل اعلام گردیده است.

اولین جلسه هماهنگی هیات کاراته شهر صدرا برگزار شد

اولین جلسه مشورتی هیات کاراته شهر صدرا با حضور 14 نفر از اساتید فعال این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، پس از انتصاب امیرحسین شادمانی رئیس جوان و پرتلاش هیات کاراته شهر صدرا، اولین جلسه این هیات با حضور 14نفر از مربیان فعال این شهر برگزار شد.

در این جلسه، پس از معرفی حضار و اعلام بیوگرافی خود، شادمانی با خیر مقدم و خوش آمدگویی به حضار جلسه، ازلطف و حسن اعتماد مسئولینی همچون سید جواد کشاورز معاون توسعه امور ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، سید محمد ناظم الشریعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهر صدرا،احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس، مسعود زیگلری رئیس هیات کاراته شهرستان شیرازو محمد جواد کشاورز رئیس هیات ورزشهای بومی و محلی شهرستان شیراز و کارشناس تربیت بدنی شهرداری شیراز که با توجه به منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر اعتماد وافر به جوانان با پشتکار و متخصص، تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت با وجود ظرفیت های موجود در این شهر و با پشتیبانی مسئولین و حمایت پیشکسوتان، جوانان شهر صدرا الگویی نیکو برای سایر مدیران خواهند شد. رئیس هیات کاراته صدرا بر شایسته سالاری بدون توجه بر سبک گرایی و باندبازی تاکید موکد کرد و افزود: در انتخاب همکارانم به هیچ وجه توجهی به سبک آنها نداشته و معیارهای مسئولانه مورد توجه خواهد بود.

محمدجواد شلتوک کار مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس و رئیس سبک شیتوریو کاراته دو ایران در فارس با حضور در این جلسه، ضمن اعلام حمایت همه جانبه از رئیس جدید، بر لزوم همگانی شدن کاراته از طرق مختلف اشاره کرد.

مهران همت رئیس پیشین هیات کاراته صدرا نیز گزارشی از موانع پیش روی خود در زمان مسئولیت ارائه کرد و آمادگی همه جانبه خود در راه پیشرفت کاراته شهر صدرا را اعلام داشت.

فرهاد ریاستیان پیشکسوت کاراته نیز از حضور این مقدار انرژی مثبت در کاراته صدرا ابراز خرسندی کرد و حمایت همه جانبه خود را اعلام کرد.

محمود روستا قهرمان آسیا و از مربیان قهرمان پرور نیز به ارائه پیشنهادهای خود در خصوص حمایت از قهرمانان و تشکیل تیم ها برای حضور در لیگ های کشوری پرداخت.

وحید ساعدی و عرفان حیدری مربیان پرتلاش کاراته نیز ضمن ابراز خرسندی از برنامه های پیش رو، از پتانسیل موجود در شهر صدرا حمایت کردند و پیشنهادات مفیدی در جهت همبستگی اهالی کاراته شهر صدرا ارائه دادند.

طاهره اوجی نماینده سبک شیتوریو کاراته دو ایران در شیراز نیز با ارائه پیشنهادات  تخصصی در راه پیشبرد اهداف اصلی ورزش کاراته تاکید کرد.

همچنین فاطمه مرادی، سمیرا نامدار، سهیلا علیزاده و طاهری مربیان فعال و فنی شهر صدرا نیز حمایت خود جهت فعالیت و مساعدت در امور بانوان و تقویت پایه های کاراته شهر صدرا اعلام کردند.

شادمانی در پایان به معرفی هیات رئیسه طی روزهای آتی اشاره کرد و اعلام داشت به طور جد و با همکاری مربیان باسابقه و ارزشمند این شهر، سابقه ی ماندگاری به جا خواهند ماند.

همچنین تمرین هفتگی مشترک بین تمام هنرجویان شهر صدرا و اعزام تیم منتخب در مسابقات استانی و کشوری مورد توافق همگی حضار قرار گرفت.

ملی پوشان فارس با نقره آسیا به شیراز بازگشتند

نوید محمدی و پوریا همایون به شیراز بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، نوید محمدی و پوریا همایون ملی پوشان فارس که به همراه تيم ملی كاراته نوجوانان و جوانان كشورمان به کشور ژاپن جهت حضور در اولین دوره رقابت های کسب سهمیه المپیک 2018 اعزام شده بودند، امروزصبح (سه شنبه 25 ارديبهشت ماه) از طريق فرودگاه امام خمينی(ره) وارد ميهن اسلامی شده و امروز عصرنیز از طریق فرودگاه شهید آیت الله دستغیب به شیراز بازگشتند.

در مراسم استقبال در فرودگاه شهید دستغیب شیراز میتوان به حضور میثم عالیشوندی رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، اعضای هیات کاراته استان فارس، جمع کثیری از داوران و مربیان و ورزشکاران کاراته فارس و خانواده ها و علاقه مندان کاراته اشاره کرد.

در این رقابت ها نوید محمدی موفق شد مدال نقره را برای استان پهناور فارس به ارمغان آورد.

شایان ذکر است ملي پوشان جوان كاراته دو هفته آينده دومين مرحله مسابقات گزينشی المپیک 2018 را در پيش دارند، اين مسابقات در صوفيه بلغارستان برگزار می شود.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید