مصطفی اکبری رئیس هیات کاراته بسیج شهرستان جهرم عنوان کرد این مسابقات درتاریخ 96/3/31 باحضور بیش از هفتاد کاراته کا دربخش کومیته و رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن ورزشهای رزمی سیادت توسط هیات کاراته بسیج جهرم برگزار و در پایان با اهدا حکم و مدال قهرمانی از قهرمانان هر وزن تجلیل بعمل آمد.

هیات کاراته استان فارس در صدد برگزاری يك دوره كلاس ارتقاء داوري از درجه JC تا RB و کلاس تثبیت درجه و بازآموزی برای تمام درجه هااست.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مسئول کمیته داوران هیات کاراته استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از کلاس ها با تدریس
پرویز رستم مهربان و موسی جعفری برای آقایان و آزاده عقیلی از مدرسان فدراسیون کاراته در بخش بانوان روزهای ششم و هفتم تیرماه در شیراز برگزار می شود.
رضایی به همراه داشتن كپي شناسنامه، كارت بيمه ورزشي، كارت پايان خدمت، آخرين مدرك تحصيلي، كارت ملي(سن ٢٢ سال تمام،به همراه داشتن كپي حكم كمربند مشكي حداقل دان ٢،به همراه داشتن دو قطعه عكس ۴×۳ به همراه داشتن اصل و كپي دفترچه داوري
وبه همراه داشتن كارت الكترونيكي فدراسيون را به عنوان مدارک لازم جهت ثبت نام ضروری دانست و افزود:فاصله زماني مناسب جهت ارتقاء "حداقل يك سال از درجه فعلي است .
وی وروديه كلاس و آزمون ارتقا را براساس تعرفه فدراسیون مبلغ ٢٥٠٠٠٠٠ ريال و جهت بازآموزي و تثبيت درجه ۱۰۰۰۰۰۰ ریال اعلام کرد و گفت: متقاضیان شرکت دراین کلاس می بایست مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی هیات کاراته واریز و فیش واریزی را هنگام ثبت نام به مسئول ثبت نام تحویل دهند.
رضایی زمان ثبت نام برای متقاضیان شرکت در این کلاس را  شنبه سوم تیرماه از ساعت 15 تا 18 در دفتر هیات کاراته اعلام و تاکید کرد حضور کلیه داوران رسمی فدراسیون جهت کسب مجوز قضاوت در سال 96 در مسابقات ملي و بين المللي در كلاس باز آموزي الزامي است.

سومين مرحله اردوي آسيايي تيم ملي كاراته اميد و بزرگسالان بانوان 30 خرداد ماه در شيراز برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، سومين مرحله اردوي آسيايي تيم ملي كاراته اميد و بزرگسالان بانوان براي حضور در رقابتهاي قهرماني آسيا از 30 خرداد ماه تا 6 تير ماه در استان فارس و در شهر شيراز برگزار مي شود.

كاراته كاها در سالن خانه كاراته اين استان تمرينات آماده سازي را انجام مي دهند.

استقرار اردونشينان در خوابگاه 22 بهمن واقع در بلوار مدرس- كوي زهرا خواهد بود.

رقابتهاي قهرماني آسيا 22 تير ماه در آستانه قزاقستان برگزار مي شود.

سرپرست هیات کاراته استان فارس گفت:درصورت موافقت فدراسیون کاراته،شیراز میزبان مسابقات بین المللی جوانان جهان اسلام می شود
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،محمدجواد شلتوک کار با اشاره به عنوان پایتختی جوانان جهان اسلام در سال 2017 برای شهر شیراز گفت: باهماهنگی هیات کاراته استان فارس و دبیرخانه پایتخت جوانان جهان اسلام مقدمات برگزاری یک دوره مسابقه بین المللی کاراته تحت عنوان مسابقات جوانان جهان اسلام فراهم آمده است که درصورت توافق نهایی بین فدراسیون کاراته و دبیرخانه پایتخت جهان اسلام این مسابقه در شیراز برگزارخواهد شد.
وی مطرح شدن هرچه بیشترنام شیراز و استان فارس در جهان اسلام را اولین دستاورد این میزبانی عنوان کرد و افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری ،فارس و شیراز همواره در قله بوده است از این رو باید برای توسعه ورزش کاراته آن نیز برنامه هایی با افق بلند مدت داشته باشیم.
شلتوک کار توسعه صنعت توریسیم ورزشی را یکی دیگراز اهداف برگزاری مسابقات جوانان جهان اسلام عنوان کرد و افزود:گرچه شیراز تنها در سال 2017 عنوان پایتختی جوانان جهان اسلام را داراست ،اما برگزاری موفق مسابقات مذکور می تواند زمینه ثبت یک مسابقه بین المللی را باعنوان شیراز در تقویم فدراسیون کاراته فراهم سازد،که درهمین راستا گفتگو های مقدماتی با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز برای برگزاری مسابقه ای تحت همین عنوان در هفته شیراز انجام شده است.
وی صنعت گردشگری را یکی پویاترین صنایع در اقتصاد جهانی امروز عنوان کرد و افزود: ورزش، بخش جدایی ناپذیری از فرهنگ است از این رو میزبانی مسابقات بین المللی درکشور ما می تواند تبلیغات سویی راکه علیه کشورمان می شود را خنثی کند.
سرپرست هیات کاراته استان فارس درادامه به جایگاه شهر شیراز و استان فارس درجهان اشاره کردو افزود:این شهر با ظرفیت های منحصر به فرد فرهنگی،تاریخی واشتراکات مذهبی خود با دیگر کشورهای اسلامی و منطقه می تواند به مکانی مثال زدنی برای میزبانی مسابقات بین المللی کاراته مطرح شود.
شلتوک کار با اشاره به پیشنیه کاراته فارس به عنوان اولین استان های کشور که کاراته در آن آغاز و رشد ونمو کرده است ،افزود:زنده نگاه داشتن این افتخارات نه با گلایه از وضعیت موجود که با داشتن برنامه امکان پذیر خواهد بود.
وی افزود:برای انجام کارهای بزرگ باید فکرهای بزرگ با همدلی و همراهی کنار ییکدیگر باشند وگرنه با افسوس خوردن بابت عدم تکرار افتخارات گذشته هیچ اتفاق مثبتی در آینده نیز رخ نخواهد داد.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید