ادامه صدر نشيني تيم های كاتا نونهالان و خردسالان صبا شيراز در لیگ کشور

هفته سوم مسابقات ليگ كاتا نونهالان و خردسالان كشور در سالن كبكانيان تهران آغاز شد و تيم های كاتا نونهالان و خردسالان صبا شيراز صدرنشین شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تيم كاتای خردسالان صبا شيراز با ٨ برد و با ٢٤ امتياز با نتایج کسب شده زیر با اقتدار از گروه خود صعود و به مرحله ی بعد راه پيدا كرد.

صبا شيراز ١١-هيات كاراته اصفهان صفر
صبا شيراز ١١ - آوای اوج صفر
صبا شيراز ٨ - خراسان رضوی ٣
صبا شيراز ١١ -رزم آوران ساری صفر
بازيكنان تيم از شادی شيبانی، سنا محمدی ، آناهيتا محمدی ، مليكا بهمن پور و بهار محمد تشکیل شده بود.

همچنین تيم كاتا نونهالان هم با ٩ برد و با ٢٧ امتياز تيمی با نتایج کسب شده زیر با اقتدار در صدر جدول باقی ماند و به دور بعد راه پيدا كرد.

صبا شيراز ١١ - آوای اوج صفر
صبا شيراز ١١ -ستارگان جنوب صفر
صبا شيراز ١١-مهر ايران صفر

بازيكنان تيم نونهالان از هليا بنی اسدی، صبا عمادی، زهراسودبخش، مريم زارعی و مائده حسينی تشکیل شده بود.

مربيگری تيم ها بر عهده زهرا اردشیرنژاد و رضيه اردشيرنژاد و سرپرستی تيم ها را فاطمه بهار و معصومه پرگلشن عهده دار بودند.

تیم سلولزی فارس رعنا بار دیگر خوش درخشید

در جریان رقابت های لیگ کشور، تیم های سلولزی فارس رعنا فاتح میدان شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات لیگ کشورخردسالان، نونهالان، جوانه و آینده سازان به میزبانی سالن کبکانیان تهران دور سوم خود را آغاز کرد و در جریان این رقابت ها تیم خردسالان سلولزی فارس رعنا به دور بعد صعود کرد. بازیکنان این گروه خانمها پریا پورصفری,سوگند کاظمی,غزل دادرس و صبا چراغی و دیانا رحیمی بودند.
تیم نونهالان نیز در بازی اول مقابل تیم شهر قدس با نتیجه ۱۱بر ۰ و در بازی دوم در مقابل تیم قروه ۲ با امتیاز ۱۱بر صفر به پیروزی دست یافت.
بازیکنان این تیم خانم ها فرزانه رضایی,مریم هوشیار ,ژینا چراغی,مبینا جلالی و سایه منجذب معرفی شدند.
تیم جوانه و اینده سازان سلولزی نیز در بازی اول در مقابل تیم شوتوکان jka مازندران با امتیاز کامل ۱۴بر صفر به پیروزی دست یافت تا در بازی دوم در مقابل تیم قدس، نتیجه ۱۴برصفر را رقم بزند.
بازیکنان این تیم از خانم ها فاطمه براتی,زهرا طاهری,زهرا علیپور,نجمه مختارپور و زهرا نصیری تشکیل شده است.
بدین ترتیب، با بردهای امتیاز کامل، هر سه تیم سلولزی فارس رعنا صدر نشین جدول خود شدند.
مربی گری تیم ها بر عهده زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و مسئولیت سرپرستی تیم ها بر عهده خانمها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی است.

درخشش کاراته کا های فارس در مسابقات بین المللی کاراته جام پالان دوکن ترکیه

دو کاراته کای فارس  مدال برنز چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام پالان دوکن که به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد را به گردن آویختند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مصطفی اکبری از کاراته کاهای شهرستان جهرم در چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام پالان دوکن در بخش کومیته وزن 75- به رقابت پرداخت و موفق شد مدال برنز این رقابت ها را به خود اختصاص دهد. دیگر نماینده جهرمی شرکت کننده این رقابت ها، یاسر هوشیار نیز توانست در بخش کومیته تیمی، مدال برنز این مسابقات را کسب کند. در این مسابقات، 27کشور و حدود دوهزار ورزشکار شرکت کرده بودند که 31 مدال طلا، 31 نقره و 58 برنز بین برندگان توزیع شد و در مجموع، تیم ترکیه مقام اول، جمهوری آذربایجان دوم و ایران جایگاه سومی را به خود اختصاص دادند.

مسابقات قهرمانی بانوان کاراته استان با قانون حجاب برگزار می گردد

نائب رییس هیات کاراته استان فارس از برگزاری مسابقات قهرمانی بانوان استان با قانون حجاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، فاطمه قشقایی نژاد با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی بانوان استان در پنج گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در تاریخ جمعه، 3 شهریور ماه در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز، هدف از این رقابت ها را شناسایی استعدادها و نفرات برتر استان عنوان کرد. قشقایی نژاد با بیان اینکه زمانبندی برگزاری این مسابقات به گونه ای است  که رقابت های کاتا از ساعت 8صبح و رقابت های کومیته از ساعت 13 آغاز خواهد شد، به برگزاری این رقابت ها همراه با حجاب اشاره کرد و  افزود: فیلم برداری و عکسبرداری در این رقابت ها نیز ممنوع می باشد و از تمامی شرکت کنندگان در رقابت ها، مربیان، داوران و همراهان خواستار رعایت مجدانه قانون در این مورد شد.

راهیابی تیم لبنیات ارژن شیراز به مرحله دوم لیگ کومیته آینده سازان

پس از برگزای دیدارهای هفته سوم، تیم لبنیات ارژن شیراز در جمع 8 تیم صعود کننده به مرحله دوم لیگ کومیته آینده سازان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان جمعه 14 مهر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از گروه یک، تیم های گاز زنجان و واکسن سازی رازی به ترتیب با 18 و 12 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم به دور بعد راه یافتند.

در گروه دوم تیم پاس قم با 15 امتیاز اول شد و تیم نارین صنعت آریا با 12 امتیاز در مکان دوم ایستاد تا به عنوان تیم های اول و دوم این گروه به مرحله بعد راه یابند.

در گروه سوم تیم صنایع فرش حداد با 18 امتیاز صدرنشین شد و تیم شهرداری اراک با 9 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت تا به عنوان 2 تیم صعود کننده به دور بعد راه یابند.

و در گروه چهارم، باشگاه مقاومت با 12 امتیاز و لبنیات ارژن شیراز با 6 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم به دور بعد صعود کردند.

شیراز قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان استان

مسابقات قهرمانی کاراته بانوان  استان فارس در مجموعه ورزشی بین المللی  شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در این مسابقات که با حضور ٦٢٠ کاراته کا در تمامی رده های سنی و با حضور تیم هایی از شهرستانهاي شيراز ،مرودشت، آباده ،خرامه، نورآباد اقليد ،بيضا، كازرون ،فسا، لار و ارسنجان برگزار شد.
بر اساس مدال های کسب شده در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان، شهرستان شيراز با ٢١ مدال طلا ٢٠ نقره ٤٣ برنز، مقام نخست را از آن خود کرد. مرودشت با ٦ مدال طلا ٨ نقره  ٨ برنز دوم شد وآباده با ٥ مدال طلا ٤ نقره ٣ برنز به مقام سوم دست یافت. خرامه با ٥ مدال طلا ١ نقره ١ برنز،نورآباد با ٢ مدال طلا ٤ نقره ١ برنز، اقليد با ٢ مدال طلا ٣ مدال نقره ٦ مدال برنز وبيضا با ١ مدال طلا ١ نقره ٩ برنز نیز مقام های چهارم تا هفتم را ازآن خود کردند.

کسب عنوان سوم تیمی استان فارس در مسابقات قهرمانی سبک های آزاد ایران

استان فارس در مسابقات قهرمانی سبک های آزاد کشور در مجموع تیمی موفق به کسب مقام سوم شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، پس از پایان مسابقات قهرمانی سبک های آزاد کشور، استان فارس پس از جمع بندی  امتیازات، با یک مدال طلا، دو نقره و سه برنز پس از تیم های تهران و خراسان رضوی توانست جایگاه سوم از این دوره از رقابت ها را بدست آورد.بر اساس این گزارش، در بخش کاتای انفرادی به ترتیب احمدرضا میری، عبداله نیک بختی و سامان مرادی و فرشاد کریمی مقام اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند. همچنین در بخش کومیته وزن ۷۵- کیلوگرم شهرام شیروانی مقام دوم و محمد جواد فلاحی مقام سوم را در این دوره از رقابت ها بدست آورد.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید