ب.آ شیراز قهرمان بلامنازع لیگ آینده سازان کشور

تیم کاراته شرکت مواد غذایی ب.آ قهرمان لیگ آینده سازان کاتای کشور شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هفته پایانی و فینال مسابقات لیگ کاتای فدراسیون کاراته روز ۱۷ آذرماه در سالن غدیر نیروی انتظامی تهران با حضور رییس و دبیر فدراسیون کاراته برگزار شد.
تیم ب.آ ابتدا برای راهیابی به فینال، با انگیزه و یکدست چای رفاه گیلان را به نتیجه 10 بر 4 برد و به فینال راه یافت.
طبق پیش بینی همگان از ابتدای لیگ در فینال دو تیم قدرتمند و مدعی شرکت موادغذایی ب.آ شیراز و شهید زین الدین قم به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت ب.آ شیراز با نتیجه 14 بر صفر و بدون هیچ عیب و نقصی پیروز شد و به مدال طلای کاتای لیگ سال 96 فدراسیون کاراته دست یافت.
مربیان این تیم محسن زارعی و علی اصغر مقتدری همچنین بازیکنان را احسان آریان پور،پوریا همایون، محمدرضا کشاورز و مهدی طاهری تشکیل دادند.
این تیم برای چندمین مرتبه در لیگ کشور و این بار در قالب تیم ب.آ برسکوی قهرمانی ایستاد.
لازم به ذکر است شرکت مواد غذایی ب.آ برای اولین مرتبه در لیگ کاراته کشور به عنوان اسپانسر حضور یافته است .

مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری برگزار شد

مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری با قهرمانی دانشگاه شیراز به کار خود خاتمه داد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از علی حاجی زاده سرپرست فنی مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری، این رقابت ها به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری هیات کاراته استان فارس در تاریخ جمعه ۱۷ آذرماه برگزار و قهرمانان آن مشخص شدند.
قضاوت این رقابت ها بر عهده محمد حسن زاده، محمدجواد زنهاری، احمدرضا بلاغی، حبیب فقیهی، عباس ترابی، امیرحسین شادمانی، محمد موذنی و مسلم احمدی بود.
نفرات برتر این مسابقات بشرح ذیل معرفی می گردند:
کاتا:
محمود روستایی از دانشگاه صنعتی شیراز مقام اول
رضا سلمان از دانشگاه شیراز مقام دوم
شایان صلواتی از دانشگاه فسا مقام سوم

کومیته:
 ۶۱- :
محمد آگاه از دانشگاه شیراز مقام اول
عرفان نصیری از دانشگاه ارم شیراز مقام دوم
علی شریفی از دانشگاه ارم شیراز مقام سوم
۶۷- :
امیرحسین دانشمند از دانشگاه شیراز مقام اول
محمد مکاری از دانشگاه فسا مقام دوم
۷۵- :
حسین نعمتی از دانشگاه شیراز مقام اول
محمد شاکری از دانشگاه لامرد مقام دوم
۸۴- :
آریا نوری از دانشگاه شیراز مقام اول
۸۴+ :
محمدحسین مصلی نژاد از دانشگاه صنعتی شیراز مقام اول
سید محمدامین سادات از دانشگاه شیراز مقام دوم

صعود تیم صبا شیراز به دور بالاتر لیگ کومیته آینده سازان دختران

هفته سوم لیگ کومیته از گروه 4 آینده سازان دختران با صعود تیم صبا شیراز همراه بود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مربی تیم صبا شیراز با اعلام این خبر گفت: هفته سوم لیگ کومیته از گروه 4 آینده سازان دختران در روز پنجشنبه 2 آذر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور دوم مشخص شود.
زهرا اردشیرنژاد افزود: در این رقابت ها، در مرحله اول، تیم صبا شیراز با نتیجه ۱۳بر۱ تیم نارین صنعت آریا و در مرحله دوم با نتیجه ۹بر۳ تیم نیک نژاد و در مرحله سوم نیز با نتیجه ۱۵ بر صفر تیم شهدای شمیرانات را شکست داد تا در مرحله چهارم تیم هیات کاراته سمنان را با نتیجه ۱۳ بر ۱ در هم بکوبد.
تیم های صبا شیراز و نیک نژاد به عنوان تیم های اول و دوم این گروه به دور بعد راه یافتند.
اردشیرنژاد با تقدیر از حمایت های محمدی و جامه بزرگی مدیریت باشگاه صبا افزود: زهرا كريمی - زهرا بنيانی- زهرا همت - نكين آلتونی- نگين شاهی وندی- زهرا ميری- زهرا گلكاری اعضای تیم صبا شیراز را تشکیل می دهند.
گفتنی است هدایت فنی این تیم بر عهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد ، فروغ استواري و فاطيما زارع است و معصومه پرگلشن و فاطمه بهار نیز سرپرستان نماینده فارس در این رقابت ها هستند.

سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، فاطمه صیادی به عنوان سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،محمد جواد شلتوک کار در این حکم و خطاب به صیادی گفته است:
باسلام و احترام؛ بازگشت به نامه 248650/213 مورخ 30/7/96 اداره ورزش و جوانان استان بموجب این ابلاغ، به مدت یک سال به سمت سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب می شوید. 
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

تیم ب.آ شیراز به مرحله نیمه نهایی لیگ های پایه ایران صعود کرد

تیم ب.آ شیراز به عنوان تیم دوم گروه خود، به مرحله نیمه نهایی لیگ های پایه ایران راه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هفته پنجم مسابقات لیگ های پایه فدراسیون کاراته ایران روز جمعه 3 آذرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و کاتای رده آینده سازان شرکت مواد غذایی ب.آ شیراز پس از دو برد ۱۴ بر صفر مقابل تیم های آکادمی نوری و جهان کاراته بانه و یک باخت ۸ بر ۶ مقابل تیم شهید زین الدین قم با وجود یک هفته غیبت در لیگ با ۲۴ امتیاز به عنوان تیم دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی راه یافت.
هذایت فنی تیم مواد غذایی ب.آ شیراز بر عهده محسن زارعی و علی اصغر مقتدری می باشد.
همچنین بازیکنان تیم از احسان آریانپور، محمدرضا کشاورز، پوریا همایون و مهدی طاهری تشکیل می شود.
لازم به ذکر است شرکت مواد غذایی ب.آ شیراز برای اولین مرتبه اسپانسر تیم فوق را به عهده گرفته است.

صعود تیم سلولزی فارس رعنا به مرحله دوم لیگ جوانه های دختران

لیگ کومیته جوانه های دختران برگزار شد و تیم سلولزی فارس رعنا به مرحله دوم لیگ جوانه دختران راه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مربی تیم سلولزی فارس رعنا با اعلام این خبر گفت: هفته سوم لیگ کومیته جوانه دختران کشور در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور دوم مشخص شود.
زهرااردشیرنژادافزود: در این رقابت ها، در مرحله اول تیم سلولزی فارس رعنا با نتیجه ۹ بر ۶ ورزش سوادکوه را در هم کوبید تا از گروه ۸ به دور دوم راه یابد.
وی گفت:نماینده فارس در ادامه رقابت های لیگ نیز در دیدار دور دوم مقابل تیم الو پرده گیلان صف آرایی کرد که در پایان توانست با نتیجه نتیجه ۱۰ بر ۴ این تیم را شکست داد.
اردشیر نژاد با تقدیر از حمایت های محمدجواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته استان فارس افزود:مليكا خسروی ، فاطمه حكمت ، پريناز فرد،مريم رستگار ،زهرا سميعی،فاطمه رنجبر ،نگين مظفری ، آمنه عشايری ،زهرا اعتماد پور وزينب نوربخش اعضای تیم سلولزی فارس رعنا در این رقابت هارا تشکیل می دهند.
گفتنی است هدایت فنی این تیم برعهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد و فروغ استواری است ومعصومه پرگلشن و فاطمه بهار نیز سرپرستان نماینده فارس در این رقابت ها هستند.

راهیابی تیم های سلولزی فارس رعنا به دور یک هشتم لیگ کشور

در جریان رقابت های لیگ کشور، تیم های سلولزی فارس رعنا فاتح میدان شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات لیگ کشورخردسالان، نونهالان، جوانه و آینده سازان به میزبانی سالن کبکانیان تهران دور چهارم خود را آغاز کرد و در جریان این رقابت ها، هر سه تیم سلولزی فاری رعنا به دور یک هشتم مسابقات لیگ کشور راه پیدا کردند.
در این دور از رقابتها، تیم نونهالان سلولزی فارس رعنا در بازی اول در مقابل تیم اکادمی نریمان با اقتدار با امتیاز ۱۱بر۰به پیروزی دست یافت و در بازی دوم در مقابل شهید کبکانیان هم بدون از دست دادن پرچم وبا امتیاز کامل به مرحله بعد راه پیدا کردند.
بازیکنان این تیم تشکیل شده ازخانمها مریم هوشیار,فرزانه رضایی,ژینا چراغی,سایه منجذب و مبینا جلالی است.
تیم جوانه و اینده سازان سلولزی فارس رعنا نیز با اقتدار با سه بازی به دور بعد به عنوان تیم صدر نشین راه پیدا کردند.
در دور اول در مقابل تیم اهو با امتیاز ۱۴بر ۰ به پیروزی رسیدند و در بازی دوم در مقابل تیم هیات کاراته مرکزی با نتیجه ۱۱بر۳ پیروز میدان شدند و در بازی سوم نیز با امتیاز ۱۳بر ۱در مقابل تیم ایثار قم به عنوان صدر نشین به دور یک هشتم صعود کردند.
بازیکنان این تیم از خانمها فاطمه براتی,زهرا طاهری,زهرا علیپور و نجمه مختارپور تشکیل شده است.
هر سه تیم سلولزی سکو دار گروه خود شدند و هر سه تیم به عنوان تیم اول به مرحله بعد راه پیدا کردند.
مربیگری تیم ها بر عهده زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و مسئولیت سرپرستی تیم ها بر عهده خانمها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی است.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید