جمعه 8 تیرماه 1397 مسئولان هیأت کاراته که روز پر کاری را پشت سر گذاشتند، پس از دیدار با مسئولین هیأت کاراته شهرستانهای ارسنجان، اقلید و آباده، به شهر بهمن رفتند تا ضمن دیدار و گفت و گوی صمیمی با محمدرضا حسینی رییس شورای شهر، احمد نفر معاون شهرداری، محمد علی نعمت الهی رئیس هیأت کاراته شهر بهمن و جمعی از مربیان خانواده کاراته بهمن، از مشکلات کاراته این شهر مطلع شده و به ارائه راهکار جهت رفع آنها بپردازند. در پایان احمد مبارکی رئیس هیأت کاراته استان فارس علاوه بر تاکید به تعامل هیأت کاراته شهر بهمن با اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده، از مسئولان شهری بابت نگاه ویژه به ورزش کاراته تقدیر و تشکر کرد. در این دیدار نیز، علیرضا رشید قامت احمد مبارکی را همراهی نمود.

در ادامه برنامه بازدید از هیأت کاراته شهرستان ها، احمد مبارکی رئیس هیأت کاراته و علیرضا رشید قامت میهمان آباده ای ها بودند.در این دیدار مهدی شرفی رئیس هیأت، روح الله عبدالهی رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مربیان و مسئولان هیأت کاراته آباده آباده حضور داشتند.
احمدی مبارکی ضمن اذعان بر اینکه پیروی از قانون و مقررات و همدلی و اتحاد راه پیشرفت شهرستان ها می باشد، بر صراحت هیات کاراته در بیان نظرات، رعایت سلسله مراتب اداری و گسترش وحدت و دوستی تاکید نمود.

احمد مبارکی رئیس هیات کاراته بهمراه علیرضا رشید قامت امروز صبح جهت بازدید هیات کاراته چند شهرستان، نخست وارد ارسنجان شدند تا ضمن گفت و گو با جمشید زارع، رئیس هیات کاراته ارسنجان، به بررسی مشکلات هیات شهرستان و ارائه راهکار جهت رفع آنها پرداختند. مسئولین هیات کاراته استان همچنین از سالن و ساختمان اداری هیات کاراته ارسنجان بازدید نمودند.
در این جلسه نائب رئیس، مسئول کمیته روابط عمومی و مسئول کمیته پزشکی هیات کاراته شهرستان ارسنجان حضور داشتند.

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس

اکبر خیری پور داور موفق کشورمان، طی حکمی از سوی احمد مبارکی رئیس هیأت کاراته استان فارس، سکان هدایت و مدیریت داوران استان را دست گرفته و بعنوان مسئول کمیته داوران معرفی و منصوب شد.در حکم انتصاب خیری پور آمده است : با توکل بر خداوند متعال و هماهنگی و تعامل با کمیته داوران فدراسیون کاراته و پیروی از قانون در راه رشد و توسعه کاراته موفق و پیروز باشید.

احمد مبارکی

رئیس هیأت کاراته استان فارس

مبارکی: با تمام توان و ظرفیت های موجود از شهرستانهای فعال حمایت می کنم

احمد مبارکی ریاست هیات کاراته استان فارس بهمراه علیرضا رشید قامت در ادامه روند بازدید از هیات های شهرستان ها، از تشکیلات هیات کاراته اقلید بازدید کردند.

در این دیدار که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، محمد زرین کلاه رئیس هیات کاراته شهرستان اقلید و جمعی از مسئولین و پیشکسوتان هیات برگزار شد، احمد مبارکی با بیان اینکه با تمامی ظرفیت های موجود از شهرستان ها حمایت میکنم، راهکارهایی جهت پیشبرد هرچه بهتر امور هیات شهرستان اقلید ارائه داده و در جهت رفع مشکلات شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مصطفی ایلان کشکولی بعنوان نماینده قهرمانان هیات کاراته استان فارس در دوره پژوهشی اداره کل ورزش و جوانان که مورخ هفتم تیر ماه در سالن کنفرانس اداره کل این استان برگزار گردید شرکت نمود.

طی حکمی از سوی احمد مبارکی رئیس هیأت کاراته استان فارس، مجتبی رضایی بعنوان مسئول کمیته روابط عمومی هیأت استان منصوب شد.

به گزارش سایت هیأت کاراته استان فارس در حکم رئیس هیأت کاراته آمده است :

جناب آقای مجتبی رضایی

با عنایت به شایستگی، تجارب، تعهد و تخصص جنابعالی؛ بدینوسیله به سمت مسئول کمیته روابط عمومی هیأت کاراته استان فارس به مدت یکسال از تاریخ 1397/04/05 منصوب میگردید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و هماهنگی در امورات محوله و پیروی از قانون در راه رشد کاراته استان گام بردارید.

توفیق جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای فرهنگ غنی اسلامی در ورزش کاراته را از خداوند منان خواهانم.

احمد مبارکی

رئیس هیأت کاراته استان فارس

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید