رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، محمد علی زارع به عنوان رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،محمد جواد شلتوک کار در این حکم و خطاب به زارع گفته است:
باسلام و احترام؛ بازگشت به نامه 245234/213 مورخ 15/7/96 اداره ورزش و جوانان استان بموجب این ابلاغ به سمت رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، فاطمه قشقایی نژاد به عنوان مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در حکم محمد جواد شلتوک کار خطاب به قشقایی نژاد آمده است:
نظر به تخصص و تعهد جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب می شوید.
انتظار می رود با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان همچون گذشته در انجام وظایف و توسعه ورزش کاراته موفق باشید.

استاژ و ارتقای داوری سبک های آزاد برگزار شد

کلاس استاژ و ارتقای داوری سبک های آزاد به میزبانی شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، یک دوره کلاس استاژ و ارتقای داوری سبک های آزاد با حضور شرکت کنندگانی از شهرستانهای استان فارس و به میزبانی شهرستان شیراز در سالن کنفرانس پایگاه قهرمانی و خانه کاراته استان فارس به صورت تئوری و عملی برگزار شد. در این دوره که صبح و بعد از ظهر به طول انجامید، مسائل مربوط به داوری سبک های آزاد کاراته با تدریس محمدرضا فرهادی و محمد شفیعی بیان شد و شرکت کنندگان در محیطی کاملا فنی، پاسخ سوالات خود را از مدرسین دریافت کردند.

تیم سلولزی فارس رعنا بار دیگر خوش درخشید

در جریان رقابت های لیگ کشور، تیم های سلولزی فارس رعنا فاتح میدان شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات لیگ کشورخردسالان، نونهالان، جوانه و آینده سازان به میزبانی سالن کبکانیان تهران دور سوم خود را آغاز کرد و در جریان این رقابت ها تیم خردسالان سلولزی فارس رعنا به دور بعد صعود کرد. بازیکنان این گروه خانمها پریا پورصفری,سوگند کاظمی,غزل دادرس و صبا چراغی و دیانا رحیمی بودند.
تیم نونهالان نیز در بازی اول مقابل تیم شهر قدس با نتیجه ۱۱بر ۰ و در بازی دوم در مقابل تیم قروه ۲ با امتیاز ۱۱بر صفر به پیروزی دست یافت.
بازیکنان این تیم خانم ها فرزانه رضایی,مریم هوشیار ,ژینا چراغی,مبینا جلالی و سایه منجذب معرفی شدند.
تیم جوانه و اینده سازان سلولزی نیز در بازی اول در مقابل تیم شوتوکان jka مازندران با امتیاز کامل ۱۴بر صفر به پیروزی دست یافت تا در بازی دوم در مقابل تیم قدس، نتیجه ۱۴برصفر را رقم بزند.
بازیکنان این تیم از خانم ها فاطمه براتی,زهرا طاهری,زهرا علیپور,نجمه مختارپور و زهرا نصیری تشکیل شده است.
بدین ترتیب، با بردهای امتیاز کامل، هر سه تیم سلولزی فارس رعنا صدر نشین جدول خود شدند.
مربی گری تیم ها بر عهده زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و مسئولیت سرپرستی تیم ها بر عهده خانمها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی است.

ساخت خانه کاراته فارس طبق برنامه پیش می رود

سرپرست هیات کاراته استان فارس گفت: ساخت خانه کاراته فارس طبق برنامه پیش می رود.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس محمد جواد شلتوک کار ضمن بیان اینکه با بهره برداری از خانه کاراته بسیاری از چالش های پیش روی این ورزش در استان فارس مترفع می شود افزود: با راه اندازی این مکان برنامه ریزی و سیاست گذاری و پیشبرد امور ورزشی به هر دو حوزه همگانی و قهرمانی در رشته کاراته راحت تر و در عین حال علمی تر از گذشته خواهد شد.
وی با اشاره به حضور جاوید بهمن جاه درترکیب تیم ملی کاراته جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا افزود:وجود مکانی اختصاصی برای ورزش کاراته در مجموعه ورزشی پایگاه قهرمانی باعث شد تا این ملی پوش بدون دغدغه همراه با مربی خود به تمرینات آماده سازی خود بپردازد.
سرپرست هیات کاراته استان فارس توسعه ورزش کاراته در بخش بانوان را یکی دیگر از مزایای ساخت خانه کاراته عنوان کرد و افزود:اعتقاد ما براین است که حضور زنان سالم در زمینه های جسمی و روحی در بوجود آوردن جامعه ای سالم تاثیرگذار است که این امر با فعالیت ورزشی بانوان و توجه به زیرساخت های مورد نیاز آنان امکان پذیرخواهد بود.
شلتوک کار ادامه داد:دراختیارقرارگرفتن مکانی کاملا اختصاصی در یک مجموعه کامل ورزشی می تواندبرنامه های توسعه محور درحوزه بانوان را با سرعت و شتاب بیشتری پیش برد.
وی با بیان اینکه ورزش تنها راه سرمایه گذاری در جلوگیری از ناهنجاری هاست افزود:دولت با درک صحیح ازاین حقیقت توجه ویژه ای به توسعه زیر ساخت های ورزش دارد و در همین راستا و با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد به بهره برداری رسیدن خانه کاراته فارس باشیم.
شلتوک کار دربخش دیگری از صحبت هایش به حضور سه تن از مربیان کاراته فارس در کادر تیم های ملی اشاره کرد و افزود: ورزش محیطی برای بروزاتحاد و همدلی است وبه جرات می توان گفت که این محیط تنها جایی است که درآن غریبه و آشنا معنا و مفهومی ندارد.
سرپرست هیات کاراته استان فارس با بیان اینکه درحال حاضر لیلا بهرامی ،محراب زارع و مسعود زارع به ترتیب به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان بانوان،مربی تیم ملی سبک های آزاد و مربی تیم ملی کاتای کشورمان در حال فعالیت هستند افزود:این تنها بخشی از ظرفیت های کاراته فارس است که می توان با برنامه ریزی دقیق و افزایش سطح وفاق و همدلی در استان این موفقیت ها رابیش از پیش توسعه داد.
گفتنی است خانه کاراته فارس در مجموعه ورزشی پارس در حال احداث است. این مجموعه ورزشی ۴۵ هکتاری علاوه بر زمین چمن استاندارد طبیعی، دارای سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان ۸ خطه، دکل های روشنایی ۱۲۰۰ لوکس و اسکوربردی به مساحت ۱۰۴ مترمربع است که خانه کاراته استان در ضلع جنوبی آن و درمقابل ورودی قسمت وی آی پی این ورزشگاه احداث می شود.
از دیگر امکانات این ورزشگاه می توان به سونای خشک و جکوزی، ساختمان اداری، پارکینگ و ... اشاره کرد.

ادامه صدر نشيني تيم های كاتا نونهالان و خردسالان صبا شيراز در لیگ کشور

هفته سوم مسابقات ليگ كاتا نونهالان و خردسالان كشور در سالن كبكانيان تهران آغاز شد و تيم های كاتا نونهالان و خردسالان صبا شيراز صدرنشین شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تيم كاتای خردسالان صبا شيراز با ٨ برد و با ٢٤ امتياز با نتایج کسب شده زیر با اقتدار از گروه خود صعود و به مرحله ی بعد راه پيدا كرد.

صبا شيراز ١١-هيات كاراته اصفهان صفر
صبا شيراز ١١ - آوای اوج صفر
صبا شيراز ٨ - خراسان رضوی ٣
صبا شيراز ١١ -رزم آوران ساری صفر
بازيكنان تيم از شادی شيبانی، سنا محمدی ، آناهيتا محمدی ، مليكا بهمن پور و بهار محمد تشکیل شده بود.

همچنین تيم كاتا نونهالان هم با ٩ برد و با ٢٧ امتياز تيمی با نتایج کسب شده زیر با اقتدار در صدر جدول باقی ماند و به دور بعد راه پيدا كرد.

صبا شيراز ١١ - آوای اوج صفر
صبا شيراز ١١ -ستارگان جنوب صفر
صبا شيراز ١١-مهر ايران صفر

بازيكنان تيم نونهالان از هليا بنی اسدی، صبا عمادی، زهراسودبخش، مريم زارعی و مائده حسينی تشکیل شده بود.

مربيگری تيم ها بر عهده زهرا اردشیرنژاد و رضيه اردشيرنژاد و سرپرستی تيم ها را فاطمه بهار و معصومه پرگلشن عهده دار بودند.

راهیابی تیم لبنیات ارژن شیراز به مرحله دوم لیگ کومیته آینده سازان

پس از برگزای دیدارهای هفته سوم، تیم لبنیات ارژن شیراز در جمع 8 تیم صعود کننده به مرحله دوم لیگ کومیته آینده سازان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان جمعه 14 مهر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و از گروه یک، تیم های گاز زنجان و واکسن سازی رازی به ترتیب با 18 و 12 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم به دور بعد راه یافتند.

در گروه دوم تیم پاس قم با 15 امتیاز اول شد و تیم نارین صنعت آریا با 12 امتیاز در مکان دوم ایستاد تا به عنوان تیم های اول و دوم این گروه به مرحله بعد راه یابند.

در گروه سوم تیم صنایع فرش حداد با 18 امتیاز صدرنشین شد و تیم شهرداری اراک با 9 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت تا به عنوان 2 تیم صعود کننده به دور بعد راه یابند.

و در گروه چهارم، باشگاه مقاومت با 12 امتیاز و لبنیات ارژن شیراز با 6 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم به دور بعد صعود کردند.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید