فارس فاتح سکوی قهرمانی مسابقات انتخابی تیم ملی

حاصل تلاش فارس در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته رده نوجوانان، جوانان و امید ۳ طلا و ۲ نقره و ۵ برنز بود.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، رقابت های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی رده نوجوانان، جوانان و امید با حضور ۱۴۹۲ ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد که تیم فارس در این رقابتها با کسب ۳مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز به جایگاه قهرمانی ایران دست یافت.
در این رقابت ها، در رده نوجوانان در قسمت کاتا انفرادی، حسین عابدی به مربیگری مسعود زیگلری و محمدصادق مهرپور به مقام اول دست یافت.
در رده جوانان در قسمت کاتا انفرادی نیز علی اکبر غلامی به مربیگری مسعود زارع و پوریا همایون به مربیگری برادران روستا مشترکا سوم شدند و در قسمت کاتا تیمی نیز تیم فارس ب متشکل از محمدرضا کشاورز، مهدی طاهری، احسان آریانپور به مربیگری محسن زارعی مقام دوم و فارس الف متشکل از محمد مصطفی ظفری زاده، امیر حسین نادری نیا، حسین زارع به مربیگری مسعود زارع مقام سوم را کسب کرد. همچنین در قسمت کومیته در وزن ۷۶+ کیلوگرم نوید محمدی به مربیگری محمدهادی محمدی مقام اول، در وزن ۶۸- کیلوگرم محمدحسین کشاورز به مربیگری برادران برزگر مقام اول و علیرضا رضایتی به مربیگری مجتبی مدیح جهرمی مقام سوم و در وزن ۵۵- سپهر حسن شاهی به مربیگری محسن کوهکن مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده امید نیز جاوید بهمن جاه به مربیگری مسعود زارع در قست کاتا انفرادی، مقام دوم را کسب کرد.
علی اکبر خیری پور، نعمت اله عصار، محمد حسن زاده، محمدحسن هاشمی، حیدر ایبد، ابراهیم زراعتیان و ابراهیم دهقان نیز به عنوان نمایندگان داوری فارس در این رقابت ها به قضاوت پرداختند.

مراسم تودیع و معارفه شلتوک کار و ابراهیمی سرپرست پیشین و جدید هیات کاراته استان فارس برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه محمدجواد شلتوک کار سرپرست پیشین و صمد ابراهیمی سرپرست جدید هیات کاراته استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، طی جلسه ای، با حضور مسئولین کمیته های مختلف و کادر اجرایی هیات کاراته فارس، از تلاش های محمدجواد شلتوک کار در راستای پیشبرد ورزش کاراته تقدیر به عمل آمد و صمد ابراهیمی به عنوان سرپرست هیات کاراته فارس معرفی شد. طی این جلسه، اعضا در جهت وفاق و همدلی و وحدت رویه تاکید داشتند. ابراهیمی سرپرست هیات کاراته فارس نیز با برشمردن اهداف عالی ورزش کاراته، اهم ترین موضوع را فراهم نمودن بستری مناسب جهت برگزاری هرچه بهتر مجمع انتخابی تعیین رئیس آینده کاراته فارس دانست. در ادامه، ابراهیمی با قسمت های مختلف اداری نیز آشنا گردید.

پیام تبریک سرپرست هیات کاراته استان فارس به فاتحان قله های لیگ های بانوان ایران

سرپرست هیئت کاراته استان فارس با صدور پیامی افتخارآفرینی نمایندگان این استان در لیگ های کاراته بانوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،در پیام تبریک محمد جواد شلتوک کار آمده است: کسب موفقیت های قابل تحسین توسط بانوان خوش آتیه کاراته فارس، مایه مباهات و خرسندی است و موجی از شادی و سرور را در جمع خانواده بزرگ کاراته استان به ویژه بانوان کاراته ایجاد کرد.
اما آنچه این خوشحالی را دو چندان می‌کند کسب این موفقیت ها توسط آینده‌سازان کاراته استان به عنوان پشتوانه‌ای قابل اعتماد و اتکا برای سال‌های آتی کاراته فارس است.
اینجانب ضمن تبریک این موفقیت ها به بانوان پرافتخار کاراته فارس، مربیان و سرپرستان نمایندگان فارس در لیگ های بانوان کشور، توفیق روز افزون قهرمانان استان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم. ایمان دارم که با برنامه ریزی دقیق و ایمان به توانایی، همت و غیرت این قهرمانان و باور توانایی های مربیان بومی، می‌توان آینده‌ای مثال‌زدنی را برای کاراته فارس در سال های آتی ساخت.

سکونشینی با اقتدار تیم های سلولزی فارس رعنا در مسابقات لیگ کاراته کشور

٤ تيم سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني كشور ايستادند

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات ليگ كاراته كشور كه از مرداد ماه ٩٦ كار خود را آغاز كرده بود، در سالن كبكانيان تهران پيگيري شد و تيم هاي صعود كننده به مرحله يك هشتم به مصاف يكدیگر رفتند
كه در پايان، تيم كاتای نونهالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني ايستاد.تیم نونهالان سلولزي فارس رعنا، قدیمی ترین تیم فارس در لیگ کشور، در مرحله ی یک چهارم به مصاف تیم ایثار قم رفت و با برتری ۱۱بر ۰ پیروز میدان شد و به مرحله ی یک چهارم راه پیدا کرد.
تیم نونهالان فارس رعنا در اولین بازی یک چهارم در مقابل تیم خراسان رضوی ۱۱بر صفر پیروز شد و در مقابل تیم قوی اسدی فر برای کسب مدال طلا به میدان رفت با افتخار ۹بر ۲پس از چهار سال حضور پر رنگ در لیگ با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.
شرکت کنندگان این تیم خانمها فرزانه رضایی، مریم هوشیار، ژینا چراغی، مبینا جلالی و سایه منجذب هستند.
همچنین تيم كاتاي خردسالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي نايب قهرماني كشور ايستاد. این تیم در دور اول، مقابل تیم خراسان رضوی ۹بر یک پیروز میدان شد و به مرحله یک چهارم راه یافت.
این تیم با یک بازی بسیار دشوار در مقابل تیم پایتخت با افتخار ۱۱بر صفر برنده شدو برای فینال در یک بازی بسیار حساس با تیم صبای شیراز تنها با اختلاف یک پرچم با امتیاز ۶بر ۵ مغلوب اين تیم شد و بر سکوی دوم رفت.
بازیکنان این تیم از خانمها پریا پور صفری، سوگند کاظمی، غزل دادرس، صبا چراغی و دیانا رحیمی تشکیل شده است.
در ادامه رقابت های لیگ کاراته کشور تیم پر قدرت و قوی جوانه های سلولزی فارس رعنا کار خود را در گروه آینده سازان اغاز کرد و پس از پشت سر گذاشتن مسابقات متوالی به مرحله یک هشتم راه پیدا کرد و در یک مسابقه ی بسیار حساس در مقابل تیم پایتخت با امتیاز ۱۴بر صفر به پیروزی رسید و با اقتدار به مرحله ی یک چهارم رسید و در پایان در یک بازی سخت، در مقابل تیم قدرتمند اصفهان بازی را ۱۴بر صفر واگذار کرد و با سخت کوشی در این ۵ماه بر سکوی سوم ایستاد.
این تیم از فاطمه براتی، زهرا طاهری، زهرا علیپور و نجمه مختار پور تشکیل شده است.

سرمربی هر سه تیم را زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و سرپرست تیم ها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی عهده دار بودند.
در ادامه مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه کاراته کشور كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم جوانه كوميته سلولزی فارس رعنا به عنوان سومي مسابقات دست یافته و بر سكوي سوم مسابقات ایستاد.
بازيكنان تيم از آمنه عشایری، زهرا سمیعی، مریم رستگار، نگین مظفری، زهرا اعتماد پور، فاطمه رنجبر، ملیکا خسروی، زینب نوربخش، فاطمه حکمت، پریناز فرد تشکیل شده بود و مربی گری تیم را فروغ استواری و رضیه اردشیر نژاد و مدیر فنی تیم فاطمه قشقایی نژاد عهده دار بودند.

استاژ عملی داوری بانوان برگزار شد

استاژ عملی داوری بانوان در سالن اختصاصی هیات کاراته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، استاژ عملي داوری بانوان در سالن اختصاصي هيات كاراته با تدریس فاطمه قشقايی نژاد و فرشته محمودآبادی برگزار شد. در این استاژ که با حضور ٢٠ داور برگزار شد، شرکت کنندگان طی تمرینات عملی، با تغييرات جدید قوانين داوری آشنا شدند.

تیم های صبای شیراز در مسابقات لیگ، سکو ها را درنوردیدند

تیم خردسالان و نونهالان و آینده سازان صبای شیراز سکوهای قهرمانی را فتح کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تيم خردسالان صباي شيراز بر سكوی اولي ايستاد. در این رقابت ها كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم خردسالان صبا شيراز بعد از سه برد شيرين مقابل تيم هاي فرمانداري قروه، شهرقدس و سلولزي رعنا با اقتدار به عنوان قهرماني دست يافت و بر سكوي اولي ايستاد.
بازيكنان تيم : شادي قهرماني، سنا محمدي، اناهيتا محمدي، مليكا بهمن پور، بهار محمد.
همچنین تيم كاتاي نونهالان صباي شيراز بر سكوي سوم لیگ ايستاد. در مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم نونهالان صبا شيراز مقابل تيم كلانتزاده به پيروزي رسيد و در مقابل تيم اسدي فر مازندان نتيجه را واگذار كرد و برسكوي سومي ايستاد.
بازيكنان تيم از هليا بني اسد، فاطمه عمادي، زهرا سودبخش و مريم زارع تشکیل شده بود.
هدایت تيم های فوق بر عهده رضيه اردشیرنژاد و زهرا اردشيرنژاد و سرپرستی تيم بر عهده معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بود.
در ادامه رقابت های لیگ نیز تيم كوميته ي آينده سازان صباي شيراز بر سكوي دوم ايستاد.
در مرحله پاياني مسابقات ليگهاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم كوميته ي صباي شيراز كه براي اولين بار در اين مسابقات شركت ميكرد، خوش درخشيد و عنوان نايب قهرماني را بدست آورد.
تيم صبا در يك هشتم مقابل تيم پر قدرت شهرداري سمنان قرار گرفت و اين تيم را شكست داد و به جمع ٤ تيم برتر راه پيدا كرد و در يك چهارم مقابل تيم صمدي مارندران قرار گرفت و با شکست دادن این رقیب، در فينال روبروي تيم باشگاه چالاكي قرار گرفت و در كمال ناباوری، شكست را پذيرفت تا به عنوان نايب قهرماني لیگ رضایت دهد.
بازيكنان اين تيم از زهرا كريمي، زهرا بنياني، زهرا همت، نگی آلتونی و سوگند شاهي وندي تشکیل شده بود.
مربيگری این تیم بر عهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد و فروغ استواری و سرپرستان تيم نیز معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بودند.

مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد بانوان با حضور گسترده بانوان از سراسر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد بانوان با حضور گسترده بانوان از سراسر استان پهناور فارس در دو بخش کاتا و کومیته به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) انجام و نتایج زیر بدست آمد.

مقام اوران در قسمت کاتا

کمربند نارنجی خردسالان : سودا بوئینی راد اول-محدثه مرتضوی دوم-ساینا بذرافکن سوم-اسما عسکری سوم مشترک

کمربند نارنجی نونهالان : غزال پیشه ور اول-ایلار وزیری نیا دوم-لیلا مراد پور سوم-فاطمه رحمانیان سوم مشترک

کمربند ابی نونهالان : فاطمه سادات سجادی اول-هانیه صفرنیا دوم-مهسا کرمی سوم-الهه محمد حسن زاده سوم مشترک

کمربند سفید نوجوانان : نرگس رسم اول-حدیث کرانی دوم-ساجده نوروزی سوم-زهرا رستمی سوم مشترک

کمربند نارنجی نوجوانان : مهلا عباسی اول-فاطمه اشرفی نژاد دوم-ریحانه جعفری سوم-میترا رضایی سوم مشترک

کمربند ابی نوجوانان : ملیحه هوشمند اول-فاطمه مصلی نژاد دوم-مهناز سعیدی سوم-فاطمه نگهداری سوم مشترک

کمربند ابی جوانان : زهرا زاهدی اول-فاطمه فدایی دوست دوم-فاطمه مظلوم سوم-زینب تاج گردون سوم مشترک

کمربند ابی امید : نیلوفر غلامی اول-فریبا نعمتی دوم-نازی مسعودی سوم-سکینه پوریانفر سوم مشترک

کمربند زرد خردسالان : پریا عزیزی اول-نیلوفر مقتدر دوم-زهرا رحیمی سوم-النا زاده سوم مشترک

کمربند زرد نونهالان : ریحانه نوروزی اول-مریم میری دوم-ملیکا کرانی سوم-نگار رمضان زاده سوم مشترک

کمربند زرد نوجوانان : محدثه خادمی اول-حدیث قنبرنژاد دوم-مبینا یوسفی سوم-سارا عزیزی سوم مشترک

کمربند سبز نوجوانان : محدثه عزیزی اول-فاطمه زارع دوم-یاسمن جوکار سوم-طاهره عرب سوم مشترک

کمربند سبز جوانان : محدثه حاصلی اول-فائزه فلامرزی دوم-شقایق غضنفری سوم-مریم شلتوک کار سوم مشترک

کمربند سبز امید : مینا خواجه اول-شبنم زارع دوم-سارا موذنی سوم

کمربند سبز بزرگسالان : ریحانه عدالت خواه اول-سهیلا کارگر دوم-شیوا شکری سوم

کمربند قهوه ای نونهالان : مریم عزیزی اول-نرگس مقتدر دوم-فاطمه اردال دوست سوم-زهرا بکری سوم مشترک

کمربند قهوه ای نوجوانان : مرضیه رسولی اول-سارا پارسایی دوم-فائزه شلتوک کار سوم-مهسا بابایی سوم مشترک

کربند مشکی جوانان : زهرا اسماعیلی اول-ایلار زندی دوم-طاهره میرزایی سوم-مریم فرهنگیان سوم مشترک

کمربند قهوه ای جوانان : سحر میری اول-مرضیه جوکار دوم

کمربند قهوه ای امید : فاطمه داور پناه اول-معصومه عباسی دوم

کمربند مشکی بزرگسالان :فاطمه صفوی اول-ستاره صمدی دوم-فاطمه ایزدی سوم-زهرا افرید سوم مشترک

مقام اوران در قسمت کومیته زیر کیو

خردسالان 20- : سوگند فزونی اول-اسما عسکری دوم-سودا بوئینی راد سوم-فاطمه ابراهیمی سوم مشترک

خردسالان 24- : ستایش عطایی اول-پریا عزیزی دوم-زهرا رحیمی سوم-مبینا جامی سوم مشترک

خردسالان 28- : نیلوفر مقتدر اول-ثنا فکوری دوم-اتنا قاسمی سوم-ستایش سادات حسنی سوم مشترک

نونهالان 20- : ژینا نعمت اللهی اول-فاطمه جعفری دوم-ریحانه نوروزی سوم-پریا پور مودینی سوم مشترک

نونهالان 25- : پریا بابکان اول-نگار رمضان زاده دوم- مریم میری سوم

نونهالان 25- : زهرا ایران پور اول-لیلا مراد پور دوم-حدیث رنجبر سوم

نونهالان 25- : مریم کیان پور اول-رقیه کارامد دوم-زینب کشاورز سوم-فاطمه رمضان پور سوم مشترک

نونهالان 30- : عسل سهرابی اول-مارال ازاد سنگر دوم-ساره محمدی سوم مشترک-فاطمه صالحی منش سوم مشترک

نونهالان 30- : نرگس جعفری اول-ایلار وزیری نیا دوم-فائزه زارع محمود ابادی سوم

نونهال 30- : غزل جاویدی اول-غزال پیشه ور دوم-ترلان اسحاقی نژاد سوم-النا زاده سوم مشترک

نونهالان 35- : فاطمه زهرا ناهیده-فاطمه میرزایی دوم-الهه محمدحسن زاده سوم-زهرا شکرعلی پور سوم مشترک

نونهالان 35- : ستایش نوروز پور اول-زهرا روستا دوم-ایلین رحمانیان سوم-فاطمه سادات سجادی سوم مشترک

نونهالان 40- : نجمه خدادادی اول-مهسا نگهداری دوم-فاطمه اطهری سوم-فاطمه یاراحمدی سوم مشترک

نونهالان 45- : مریم زارع اول-فاطمه زهرا شاه حسینی دوم-فاطمه شفیعی سوم

نونهالان 50- : زهرا فتحی اول-سها پلنگ افکن دوم-مهدیه اکرمی سوم-فاطمه رحمانیان سوم مشترک

نوجوانان 30- : محدثه حاصلی اول-مهلا کمالی زاده دوم-پریسا عسکرزاده سوم-شقایق رستمی سوم مشترک

نوجوانان 30- : نگار عباسی اول-فاطمه نگهداری دوم-مینا عمادی سوم-فاطمه رستم پور سوم مشترک

نوجوانان 35- : مهناز شباب اول-ساره منصوری دوم-فاطمه مصلی نژاد سوم-الناز ذبیعی سوم مشترک

نوجوانان 35- : مینا جعفری اول-زهرا ارمی دوم-فاطمه حق شناس سوم-ملیحه هوشمند سوم مشترک

نوجوانان 40- : محدثه خادمی اول-مریم مرئی دوم-نرگس رسم سوم

نوجوانان 40- : مینا فزونی اول-فاطمه خادمی دوم-حدیث زارع سوم-طاهره عرب سوم مشترک

نوجوانان 45- : زهرا جوکار اول-حدیث کرانی دوم-ملیکا زارعی سوم-زهرا رسولی سوم مشترک

نوجوانان 45- : میترا رضایی اول-فاطمه هاشم بیگی دوم-یاسمن جوکار سوم-نسترن رنجبر سوم مشترک

نوجوانان 45- : محدثه شبان اول-شعله دانش دوست دوم-تارا کاویانی سوم-هانیه صفاجو سوم مشترک

نوجوانان 50- : یلدا تارخ اول-ریحانه وحیدی نژاد دوم-لیلا معتمد سوم-ریحانه فروتنی سوم مشترک

نوجوانان 50- : ماندانا جعفری اول-رقیه فتحی دوم-زینب حاتمی سوم-مهسا ماهی سوم مشترک

نوجوانان 55- : سارا عزیزی اول-مریم شلتوک کار دوم-الهه عظیمی سوم-الهه محمدی سوم مشترک

نوجوانان 55- : فاطمه اشرفی نژاد اول-زهرا زارعی دوم-فاطمه قنبرنژاد سوم-فاطمه فتحی سوم مشترک

نوجوانان 60- : ساجده هژبر اول-سیده زهرا موسوی دوم-کوثر نجفی سوم-زهرا جعفری سوم مشترک

نوجوانان 60+ : فاطمه زارع اول-هدیه انجیره دوم-ارزو کیان پور سوم-هدیه زارع سوم مشترک

جوانان 40- : نجمه دلاورفر اول-فاطمه قویمی دوم-بهاره کاظم زاده سوم-نرجس صفری سوم مشترک

جوانان 45- : فاطمه تارخ اول-محدثه جم نژاد دوم-محدثه باقری سوم-رقیه رضائیان سوم مشترک

جوانان 50- :فرزانه یاراحمدی اول-ملیکا عالم گرد اول-فاطمه سادات موسوی دوم-نرجس خادمی سوم

جوانان 55- : معصومه جوکار اول-فرشته تاجیک دوم-زهرا شیردره سوم

جوانان 60- : سعیده پناری اول-فاطمه حق شناس دوم-فاطمه زارع سوم-مونا معروفی سوم مشترک

جوانان 65- : سمانه بیاتی اول- نازنین نیک بنیاد دوم-بهاره علیمردانی سوم-فائزه فلامرزی سوم مشترک

جوانان 70- : زهرا غریبی اول-فاطمه قره چاهی دوم-فاطمه عطایی زاده سوم-فاطمه ازاد سوم مشترک

جوانان 70+ : صدف ابراهیمی اول-زهرا ال سعدی دوم-فاطمه صفا سوم

بزرگسالان 50- : شقایق سادات هاشمی اول-سکینه پوریانفر دوم-زینب بکری سوم-پریسا زرین کلاه سوم مشترک

بزرگسالان 55- : نیلوفر غلامی اول-پریسا کاظمی دوم-پریسا کیامرثیان دوم-زهرا خوشی سوم

بزرگسالان 60- : نازی مسعودی اول-ریحانه عدالت خواه دوم-شیوا شکری سوم

بزرگسالان 65- : سهیلا کارگر اول-حکیمه بیات دوم-سها نظری سوم

بزرگسالان 70+ : هانیه کاظمی اول-لیلا نگهداری دوم-نسرین سیدی فاضل سوم-اسما زردشت سوم مشترک

مقام اوران در قسمت کومیته بالای کیو

نونهالان 25- : زهرا فزونی اول-نرگس مقتدر دوم-مریم امیرسالاری سوم

نوجوانان 35- : نرجس زحمتکش اول-زهرا بکری دوم-فاطمه بذرکار سوم

نوجوانان 40- : ستوده نظری اول-ساینا حیدری دوم-پرنیا اذرافروز سوم-غزل فلاحی سوم مشترک

نوجوانان 45- : زهرا ثمن گویی اول-مریم عزیزی دوم-فاطمه اردال دوست سوم-مرضیه رسولی سوم مشترک

نوجوانان 55+ : سارا صادقی اول-سارا پارسایی دوم-مهسا بابایی سوم-سپیده اسماعیلی سوم مشترک

جوانان 40- : فاطمه بکری اول-زینب رنجبر دوم-مریم شفیعی سوم

جوانان 50- : مریم جعفری اول-زهرا اسماعیلی دوم-مرضیه جوکار سوم-مریم فرهنگیان سوم مسترک

جوانان 65- : طاهره میرزایی اول-زهرا صفایی دوم-زهرا شیخعلی سوم-هانیه مرادی سوم مشترک

بزرگسالان 50- : فرشته قتالی اول-زهرا افرید دوم-لیلا زارع سوم-الهام مسلمی سوم مشترک

بزرگسالان 55- : سیده فاطمه موسوی اول-زهرا مهرافروز دوم-زهرا غمگساران سوم

بزرگسالان 60- : زهرا صداقت اول-فائزه فیروزی دوم-الهام حجابیان سوم-شهلا توکلی سوم مشترک

بزرگسالان 70- : فائزه ایزدی اول-حلیمه صدق علی دوم-زهرا ترک قزوینی سوم

بزرگسالان 70 +: زهرا کرمی اول-فائزه علیپور دوم-لیلا کاوه سوم

مقام آوران در قسمت تیمی : سبک ماتسوشیما به نمایندگی شهناز رعیتی مقام اول، سبک ایچی گکی به نمایندگی مهری امیرخانی مقام دوم و سبک بیاکورن به نمایندگی فاطمه عفیفی مقام سوم.

همچنین هاجر اسدی، مهری امیر خانی، راضیه باقری، فاطمه عفیفی، لیلا شمس، مریم اکبری نژاد، پروین کریمی زاده، سمیرا کاظمیان، الهه صفری، مریم عوض نژاد، ستاره صمدی، فاطمه فیروزی، سمانه حیدری، شهربانو شبان، شهین ایلان کشکولی، فرشته بهروزمنش و الهه ولی یاری امر قضاوت این رقابت ها را بر عهده داشتند.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید