جندی شاپور با دست پر به وطن بازگشت

تیم جندی شاپور با دست پر از مسابقات کاپ آزاد رومانی به وطن بازگشت.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هشتمین دوره مسابقات بین المللی رومانی با حضور 17 کشور طی روزهای 19تا 22 بهمن ماه به میزبانی شهر اورادا برگزار شد و تیم اعزامی فارس در این رقابت ها درخشید.

اسامی مدال آوران:

محسن کریمی زاده دو طلای کاتای تیمی و انفرادی
محمد رضا برزگر مدال نقره کاتای انفرادی و طلای کاتای تیمی
علیرضا برزگر مدال برنز کاتای انفرادی و طلای کاتای تیمی
علی صفدریان مدال طلای کومیته انفرادی و برنز کومیته وزن اوپن
محمد مهدی صالحی مدال برنز کومیته اوپن
شهاب نوروزی مدال برنز کومیته 84+
محمد حسین کشاورز مدال طلای 68- جوانان
نوید محمدی مدال طلای 68+ جوانان
علی محمد مهرافروز فرد مدال برنز نوجوانان
آرین دهبان مدال برنز نوجوانان

وعلی اکبر خیری پور تحت عنوان داور، تیم جندی شاپور را در این مسابقات همراهی کرد.

کشاورز: هدفم اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا است

محمدحسین کشاورز: هدفم قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های آسیا است.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، محمد حسین کشاورز در حالی در رقابت های انتخابی تیم ملی در وزن ۶۸_ کیلوگرم جوانان به مدال طلا رسید که ۱۱ سال قبل کاراته را نزد علیرضا برزگر آغاز نمود. وی در خصوص سطح فنی این رقابت ها، اظهار داشت: با توجه به اینکه سال گذشته نیز در همین رده به روی تاتامی رفتم سطح این دوره از رقابت ها را بهتر از دوره گذشته ارزیابی کردم چرا که اکثرا نسبت به سال گذشته تمریناتشان را جدی تر دنبال کردند، من نیز با توجه به تجربه حضورم در دوره قبل سعی کردم تحت نظر اساتیدم نقاط ضعفم را به حداقل برسانم.

دارنده طلا وزن ۶۸- کیلوگرم جوانان در خصوص قضاوتهای این دوره، خاطر نشان کرد: حضور داوران برجسته کشور در این دوره از رقابت ها باعث شد قضاوت ها بسیار خوب باشد به همین دلیل کمتر از گذشته شاهد اعتراضات به نحوه قضاوتها بودیم.
کشاورز در ادامه مهمترین عامل موفقیت خود را اینگونه بیان کرد: حضور در کنار مربیان بسیار خوب و با تجربه همچون محسن کریمی زاده و برادران برزگر که از اساتید برجسته کاراته استان فارس هستند و سالها دلسوزانه زحمات زیادی جهت ارتقاء سطح فنی بنده و دیگر هم باشگاهیانم متحمل شدند دلیل موفقیتم در تاتامی رقابت های انتخابی تیم ملی می دانم.
نفر نخست انتخابی وزن ۶۸_ کیلوگرم جوانان در خصوص برنامه های آتی خود اظهار داشت: تمریناتم را با جدیت بیشتر دنبال می کنم، به همین منظور عازم رقابت های کاپ آزاد رومانی هستم که جا دارد از مسئولین جندی شاپور که شرایط اعزام را فراهم نمودند تشکر کنم.
وی در پاسخ به اینکه مسئولان کاراته استان چگونه می توانند به افزایش سطح فنی قهرمانان کمک کنند، بیان داشت: به نظرم برگزاری اردوهای مستمر و استاژهای فنی می تواند نقش بسزایی در افزایش سطح فنی قهرمانان استان داشته باشد.
کشاورز در خاتمه افزود: ابتدا جا دارد از پدر و مادرم قدردانی کنم که در هر شرایط حامی من بودند، همچنین از آقایان برزگر و کریمی زاده نیز تشکر می کنم، ضمن اینکه باید تشکر ویژه ی خود را از زحمات و تلاش های بی وقفه استادم علیرضا برزگر نیز اعلام نمایم و امیدوارم با رسیدن به هدفم که قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابتهای آسیا است بتوانم پاسخگوی زحمات این عزیزان باشم.

تیم جندی شاپور فارس نماینده کاراته ایران در مسابقات کاپ آزاد 2018 رومانی

مسابقات کاپ آزاد در اواخر بهمن ماه سال جاری به میزبانی کشور رومانی برگزار می گردد که تیم 12 نفره جندی شاپور به نمایندگی از کشورمان در این رویداد مهم شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از علیرضا برزگر مسئول تیم کاراته جندی شاپور، تیم 12نفره جندی شاپور به نمایندگی از کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات کاپ آزاد که طی روزهای 19 تا 22 بهمن ماه سال جاری به میزبانی رومانی برگزار می گردد، رهسپار این کشور خواهند شد.
برزگر در ادامه اظهار داشت: پیش از برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جندی شاپور، مهندس رودانی مدیر عامل محترم این شرکت، قول دادند شرایط حضور این تیم را در یک رویداد بین المللی فراهم نمایند که اکنون علیرغم تمامی مشکلات موجود به همت ایشان و همکارانشان، این تیم در آستانه اعزام قرار گرفت که جا دارد به نمایندگی از تیم فوق از زحمات و حمایت ایشان تشکر نمایم .

مسئول تیم کاراته جندی شاپور در پایان گفت: آقایان محسن کریمی زاده، اکبر خیری پور، مهرداد بهروزی، محمد رضا برزگر، محمد مهدی صالحی، محمد حسین کشاورز، نوید محمدی، شهاب نوروزی، علی صفدریان، علی محمد مهرافروز و آرین دهبان نفراتی هستند که در این اعزام حضور خواهند داشتند و انشا ا... با کسب افتخاری دیگر برای کاراته کشور به میهن عزیزمان بازخواهیم گشت.

مهندس خسرو رودانی مدیر عامل شرکت جندی شاپور نیز افزود: طی سال های گذشته سه دوره مسابقات کشوری جایزه بزرگ جام جندی شاپور را در شیراز برگزار نمودیم و در تابستان 1396قبل از برگزاری مسابقات در مصاحبه های خود اعلام نمودم که تعدادی از قهرمانان برتر این مسابقات که با نظر کادر فنی تیم کاراته اعلام می شوند را حمایت نموده و آنان را به یک رویداد مهم بین المللی اعزام می نمائیم .

رودانی ادامه داد : با توجه به مشکلات زیاد و مسائل خاصی که وجود داشت ولی بنده به وعده خود عمل نمودم و علیرغم تمامی مشکلات توانستیم تیم را آماده حضور در مسابقات نمائیم که انشالله قهرمانان عزیزمان با دست پر به ایران عزیزمان باز می گردند و بازهم باعث افتخار برای شهر و دیارشان و کشورشان می شوند.
مدیر عامل شرکت جندی شاپور در پایان یادآور شد: جا دارد از زحمات هیئت مدیره محترم و پرسنل شرکت جندی شاپور ، فدراسیون محترم کاراته علی الخصوص آقایان فرجی و آشوری که همکاری های لازم را انجام دادند و همچنین دیگر عزیزانی که در اعزام تیم زحمات زیادی را متقبل شدند، کمال تشکر و سپاس را داشته باشیم.

اعضای شورای داوران فارس انتخاب شدند

اعضای شورای داوران کاراته استان فارس طی انتخابات، مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، طی اولین نشست رسمی کمیته داوران، با حضور سرپرست، دبیر و نائب رئیس و مسئولین کمیته های نظارت و بازرسی، مسابقات و روابط عمومی هیات کاراته استان، پس از خوش آمدگویی و بیان اهداف این نشست توسط علی اکبر خیری پور مسئول کمیته داوران، از بین داورانی که جهت کسب جایگاه عضویت شورای داوران فارس ثبتنام کرده بودند، در قسمت آقایان، نعمت اله عصار، حیدر روزیطلب، محمد حسن زاده، محمدرضا برزگر، ابراهیم زراعتیان، حیدرایبد، ابراهیم دهقان و در قسمت خانم ها، نرگس احمدی، مهرنوش همت، فرشته محمودآبادی، معصومه پرگلشن، ناهید ایرجی، بهاره محمدپور و زهرا اردشیرنژاد با رای نفرات حاضر در جلسه به عنوان منتخبین، انتخاب شدند.
همچنین، احمد فرهادی و شهناز رعیتی به عنوان نمایندگان سبک های آزاد در شورای داوران استان انتخاب شدند.

محمدی: هدف نهایی ام کسب سهمیه المپیک است

نوید محمدی، قهرمان خوش آتیه کاراته استان فارس که در پیکارهای انتخابی تیم ملی رده جوانان به مدال طلا رسید هدف اصلیش را کسب سهمیه المپیک بیان کرد.

او که کاراته را از ۶ سالگی نزد پدرش محمد هادی محمدی از اساتید برجسته استان فارس، آغاز نمود، پس از درخشش در رقابت های آسیایی اندونزی در سال 2015 اکنون نیز در رقابت های وزن ۷۶+ کیلوگرم پیکارهای انتخابی تیم ملی رده جوانان نیز به مدال طلا رسید، آینده درخشانی را پیش رو دارد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته، نوید محمدی در خصوص میزان آمادگی‌اش، گفت: به لطف خدا پس از استراحتی کوتاه بعد از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های تیم ملی، تمرینات خود را نزد پدرم و محمد رضا محمدی عمویم که هر دو از اساتید بنام کاراته هستند آغاز نمودم و از آمادگی نسبتا خوبی برخوردارم.
وی در ادامه با قدردانی از تیم جندی شاپور که با قبول اسپانسرینگ، شرایط اعزام وی به کاپ آزاد رومانی را فراهم نموده است، اظهار داشت: با توجه به حضور کاراته کاهایی از اروپا و سایر کشورهای مطرح، یقینا در جهت آمادگی‌ام برای رقابت در مراحل باقیمانده اردو نقش بسزایی خواهد داشت که انشا ا.. بتوانم با کسب مدال طلا، نوار موفقیت هایم را امتداد بخشم.
دارنده طلا رقابت های انتخابی تیم ملی در رده جوانان در خصوص سطح فنی این دوره از رقابت های انتخابی تیم ملی گفت: امسال علاوه بر آنکه سطح فنی شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل پیشرفت کرده بود از لحاظ کمیت نیز با درصد رشد قابل ملاحظه ای روبرو بودیم.
محمدی در خصوص نحوه قضاوت های این دوره از پیکارها، اظهار داشت: در مسابقات ابتدایی تا در شرایط مسابقه قرار بگیرم حتی چند امتیاز از حریفانم عقب افتادم اما هرگز اعتراضی نداشتم چرا که به نظرم سطح قضاوت ها بسیار عادلانه بود.
محمدی با عنوان آنکه مهمترین عامل موفقیتش را پدرش و عمویش می داند، اذعان داشت: یقینا موفقیتم در سایه تلاش و دلسوزی مربیانم شکل گرفت که علاوه بر آنکه استادم محسوب می شوند از پیشکسوتان کاراته استان نیز هستند.
قهرمان نوجوانان آسیا، در پاسخ به اینکه مهمترین حمایتی که مسئولین کاراته استان می توانند در جهت رشد و ارتقا قهرمانان استان به انجام برسانند چه خواهد بود، بیان داشت: ابتدا جا دارد هم از مسئولین سابق هئیت کاراته قدردانی کنم که پس از قهرمانیم در آسیا هم با برگزاری مراسم تجلیل و هم تقبل هزینه های رفت و برگشت به اردو حمایتم کردند و هم از مسئولین فعلی تشکر نمایم که این قول را دادند که برای تمامی کاراته کاهای استان که در رقابت های انتخابی تیم ملی موفق به کسب مدال شوند کلیه هزینه های حضور در این پیکارها را متقبل خواهند شد که همین امر نشان دهنده توجه مسئولین کاراته به امر قهرمانی است که انشا ا.. تداوم یابد اما در خصوص پاسخ شما نظرم به عنوان یک پیشنهاد، برگزاری استاژ با حضور قهرمانان بنامی همچون مهران بهنام فر است که هم در بُعد قهرمانی و هم مربیگری از چهره های مطرح کاراته هستند و یا سایر مربیان ارزنده تیم ملی همچون حسین روحانی که افتخارات بسیاری در سطح جهان کسب نموده، که یقینا علاوه بر افزایش سطح فنی موجب انگیزه مضاعف نیز خواهد شد.
محمدی به عنوان حسن ختام، یادآور شد: جا دارد در درجه نخست از پدرم و عمویم قدردانی کنم که واقعا زحمات زیادی را متحمل شدند تا بتوانم امروز حرفی برای گفتن در تاتامی داشته باشم پس از آن باید از مهران بهنام فر تشکر کنم که به راستی فراتر از یک مربی در اردوهای سال گذشته بود و همچنین از رضا عزیزی و رضا میدانرو که زحمات بسیاری کشیدند و دیگر مربیان بزرگ همچون علیرضا سلیمانی که در رقابت های آسیایی اندونزی با سرمربیگری ایشان موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم و همینطور از حمایت های جامه بزرگی مدیریت محترم مجموعه ورزشی صبا شیراز نیز باید تشکر نمایم و انشاا... بتوانم پس از موفقیت در رقابت های آتی به هدفم اصلی ام که کسب سهمیه المپیک است دست یابم تا بتوانم از این طریق گوشه ای از زحمات تمامی کسانی که مرا در مسیر قهرمانی یاری رساندند، جبران کنم.

نمایندگان شهرستان های فارس در انتخابات رئیس هیات کاراته برگزیده شدند

نمایندگان شهرستان های فارس در انتخابات رئیس هیات کاراته با آرای شهرستان ها انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مجمع شهرستان های فارس جهت انتخاب نمایندگان این مجموعه برای شرکت در انتخابات رئیس هیات کاراته فارس برگزار شد و در این میان، شهرستان های کازرون با 15 رای، شیراز و جهرم با 10 رای و فسا و گراش با 8 رای به عنوان نمایندگان این مجموعه انتخاب شدند.

پیام تبریک سرپرست هیات کاراته فارس در پی قهرمانی ورزشکاران کاراته استان در مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی

پیام تبریک صمد ابراهیمی سرپرست هیات کاراته استان فارس در پی قهرمانی ورزشکاران کاراته استان در مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی:
حضور مقتدرانه ورزشکاران در رشته ورزشی کاراته که برگ زرینی از رشادتها وقهرمانی های استان پهناور فارس می باشد با کسب مقام های انفرادی وتیمی در صحنه مسابقات کاراته کشوری انتخابی تیم ملی که در استان اصفهان برگزار گردید را صمیمانه به این دلاورمردان وخانواده های این عزیزان ومربیان فهیم وبادانش، به مسئولین ورزش استان وجامعه ورزش تبریک عرض می نمایم .همچنین حضور داوران فعال در این رقابتها را ارج نهاده؛ بی شک آینده از آن استان فارس با مردمی سالم ؛شاداب واخلاق مدار،برخوردار از سبک زندگی فعال با مشارکت حداکثری ومستمر در فعالیت های ورزشی ؛سرآمد والهام بخش در کشور با رونق در صنعت ورزش و ورزش قهرمانی پاک وپایدار ...ان شاءالله

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید