صعود تیم صبا شیراز به دور بالاتر لیگ کومیته آینده سازان دختران

هفته سوم لیگ کومیته از گروه 4 آینده سازان دختران با صعود تیم صبا شیراز همراه بود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مربی تیم صبا شیراز با اعلام این خبر گفت: هفته سوم لیگ کومیته از گروه 4 آینده سازان دختران در روز پنجشنبه 2 آذر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور دوم مشخص شود.
زهرا اردشیرنژاد افزود: در این رقابت ها، در مرحله اول، تیم صبا شیراز با نتیجه ۱۳بر۱ تیم نارین صنعت آریا و در مرحله دوم با نتیجه ۹بر۳ تیم نیک نژاد و در مرحله سوم نیز با نتیجه ۱۵ بر صفر تیم شهدای شمیرانات را شکست داد تا در مرحله چهارم تیم هیات کاراته سمنان را با نتیجه ۱۳ بر ۱ در هم بکوبد.
تیم های صبا شیراز و نیک نژاد به عنوان تیم های اول و دوم این گروه به دور بعد راه یافتند.
اردشیرنژاد با تقدیر از حمایت های محمدی و جامه بزرگی مدیریت باشگاه صبا افزود: زهرا كريمی - زهرا بنيانی- زهرا همت - نكين آلتونی- نگين شاهی وندی- زهرا ميری- زهرا گلكاری اعضای تیم صبا شیراز را تشکیل می دهند.
گفتنی است هدایت فنی این تیم بر عهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد ، فروغ استواري و فاطيما زارع است و معصومه پرگلشن و فاطمه بهار نیز سرپرستان نماینده فارس در این رقابت ها هستند.

صعود تیم سلولزی فارس رعنا به مرحله دوم لیگ جوانه های دختران

لیگ کومیته جوانه های دختران برگزار شد و تیم سلولزی فارس رعنا به مرحله دوم لیگ جوانه دختران راه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس مربی تیم سلولزی فارس رعنا با اعلام این خبر گفت: هفته سوم لیگ کومیته جوانه دختران کشور در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور دوم مشخص شود.
زهرااردشیرنژادافزود: در این رقابت ها، در مرحله اول تیم سلولزی فارس رعنا با نتیجه ۹ بر ۶ ورزش سوادکوه را در هم کوبید تا از گروه ۸ به دور دوم راه یابد.
وی گفت:نماینده فارس در ادامه رقابت های لیگ نیز در دیدار دور دوم مقابل تیم الو پرده گیلان صف آرایی کرد که در پایان توانست با نتیجه نتیجه ۱۰ بر ۴ این تیم را شکست داد.
اردشیر نژاد با تقدیر از حمایت های محمدجواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته استان فارس افزود:مليكا خسروی ، فاطمه حكمت ، پريناز فرد،مريم رستگار ،زهرا سميعی،فاطمه رنجبر ،نگين مظفری ، آمنه عشايری ،زهرا اعتماد پور وزينب نوربخش اعضای تیم سلولزی فارس رعنا در این رقابت هارا تشکیل می دهند.
گفتنی است هدایت فنی این تیم برعهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد و فروغ استواری است ومعصومه پرگلشن و فاطمه بهار نیز سرپرستان نماینده فارس در این رقابت ها هستند.

راهیابی تیم های سلولزی فارس رعنا به دور یک هشتم لیگ کشور

در جریان رقابت های لیگ کشور، تیم های سلولزی فارس رعنا فاتح میدان شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات لیگ کشورخردسالان، نونهالان، جوانه و آینده سازان به میزبانی سالن کبکانیان تهران دور چهارم خود را آغاز کرد و در جریان این رقابت ها، هر سه تیم سلولزی فاری رعنا به دور یک هشتم مسابقات لیگ کشور راه پیدا کردند.
در این دور از رقابتها، تیم نونهالان سلولزی فارس رعنا در بازی اول در مقابل تیم اکادمی نریمان با اقتدار با امتیاز ۱۱بر۰به پیروزی دست یافت و در بازی دوم در مقابل شهید کبکانیان هم بدون از دست دادن پرچم وبا امتیاز کامل به مرحله بعد راه پیدا کردند.
بازیکنان این تیم تشکیل شده ازخانمها مریم هوشیار,فرزانه رضایی,ژینا چراغی,سایه منجذب و مبینا جلالی است.
تیم جوانه و اینده سازان سلولزی فارس رعنا نیز با اقتدار با سه بازی به دور بعد به عنوان تیم صدر نشین راه پیدا کردند.
در دور اول در مقابل تیم اهو با امتیاز ۱۴بر ۰ به پیروزی رسیدند و در بازی دوم در مقابل تیم هیات کاراته مرکزی با نتیجه ۱۱بر۳ پیروز میدان شدند و در بازی سوم نیز با امتیاز ۱۳بر ۱در مقابل تیم ایثار قم به عنوان صدر نشین به دور یک هشتم صعود کردند.
بازیکنان این تیم از خانمها فاطمه براتی,زهرا طاهری,زهرا علیپور و نجمه مختارپور تشکیل شده است.
هر سه تیم سلولزی سکو دار گروه خود شدند و هر سه تیم به عنوان تیم اول به مرحله بعد راه پیدا کردند.
مربیگری تیم ها بر عهده زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و مسئولیت سرپرستی تیم ها بر عهده خانمها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی است.

تیپ ۵۵ هوابرد بر سکوی قهرمانی کاراته ارتش

تیم کاراته تیپ ۵۵ هوابرد ارتش برای چهارمین سال پیاپی در مسابقات نیروی زمینی ارتش خوش درخشید.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تیم کاراته تیپ ۵۵ هوابرد شیراز که پیش از این در جایگاه های سوم و دوم و اول این رقابت ها اقتدار خود را حفظ کرده بود، امسال نیز با کسب دو طلا و یک نقره و یک برنز با مربیگری محمود و رحمان جوانمردی به نمایندگی فارس، در این رقابت ها، برای چهارمین سال پیاپی، از آبروی فارس دفاع کرد و با کسب جایگاه دوم تیمی، خود را به اثبات رساند.در این رقابت ها که از ۱ الی ۴ آبان در تهران برگزار شد، مصطفی ایلان کشکولی و رضا فیجانی مدال طلا و پوریا سلطان فر مدال نقره و آرمان دهقان مدال برنز را به خود اختصاص دادند. شایان ذکر است که قهرمانان این رقابت ها جهت حضور در رقابت های نیروهای مسلح و همچنین سیزم آسیا به اردوی آماده سازی دعوت شدند. همچنین احمدرضا بلاغی این تیم را به عنوان داور همراهی کرد. سرهنگ خزایی نماینده نیرو در این رقابت ها نیز از نتایج کسب شده اظهار خشنودی کرد و با تاکید بر انتخاب اعضای تیم اعزامی طبق اصل شایسته سالاری، امیدوارانه در مورد کسب نتایج درخشان در رقابت های پیش رو، سخن گفت.

سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، فاطمه صیادی به عنوان سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،محمد جواد شلتوک کار در این حکم و خطاب به صیادی گفته است:
باسلام و احترام؛ بازگشت به نامه 248650/213 مورخ 30/7/96 اداره ورزش و جوانان استان بموجب این ابلاغ، به مدت یک سال به سمت سرپرست هیات کاراته شهرستان سروستان منصوب می شوید. 
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

پیاده روی کاراته کاهای کازرون برگزار شد

پیاده روی کاراته کاهای کازرون به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هیات کاراته شهرستان کازرون با همکاری و حمایت اداره ورزش و جوانان این شهرستان و به مناسبت هفته تربیت بدنی، اقدام به برگزاری پیاده روی خانوادگی نمود. مسیر پیاده روی از میدان علامه دوانی آغاز و در محل پارک طالقانی پایان یافت. در پایان نیز به قید قرعه به ۵۰نفر از شرکت کنندگان جوایز اهداء شد.

سه برد حاصل تلاش تیم ب . آ شیراز در لیگ کشور

سه برد برای تیم ب . آ شیراز در هفته سوم مسابقات ليگ كاتا آینده سازان كشور رقم خورد .

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تیم ب . آ شیراز در جریان هفته سوم مسابقات ليگ كاتا آینده سازان كشور به میزبانی سالن کبکانیان تهران، مقابل تیم های شهید زین الدین قم، لبنیات ارژن شیراز و صرافی بهنام تبریز با نتایج 9 بر 5 ، 11 بر 3 و 11 بر 2 به پیروزی دست یافت.
مربیگری تیم ب . آ شیراز بر عهده محسن زارعی و علی اصغر مقتدری و بازیکنان تیم از محمدرضا کشاورز، پوریا همایون، احسان آریانپور و مهدی طاهری تشکیل شده بود.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید