به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، به نقل از روابط عمومی سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس، مسابقات قهرمانی کاراته این سبک با حضور ۶۰۰ ورزشکار از ۱۷ استان کشور در بخش بانوان و آقایان به میزبانی شیرود مازندران برگزار شد که تیم منتخب فارس با ۳۰ ورزشکار در این رقابت ها شرکت و با کسب ۱۷ مدال طلا، جایگاه قهرمانی را در بین تمامی استان های کشور به خود اختصاص داد. پس از فارس، تیم مازندران با ۱۰ طلا در جایگاه دوم و البرز و زنجان هرکدام با ۳طلا در جایگاه سومی ایستادند.

از دیگر افتخارات کسب شده در این رقابت ها، کسب عنوان فنی ترین بازیکن این رقابت ها توسط سمانه پروین قهرمان ارزنده فارس بود.

تیم فارس با مربیگری طاهره اوجی و سمیه حسینی و با سرپرستی ژیلا کشاورز و زهرا بیضایی در این رقابت ها افتخار آفرید.

نماینده داوران فارس در این رقابت ها نیز سمانه پروین بود.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در سمینار بین المللی داوری در ارومیه سه نماینده در بخش اقایان(اکبر خیری پور- محمد حسن هاشمی حیدر ایبد) و یک نماینده در بخش بانوان(نرگس احمدی) حضور دارند 

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ، مسولین سبک  در محل هیات کاراته استان حاضر شدند و با رییس هیات کاراته دیدار کردند. در این دیدار محسن زارعی رییس سبک ضمن تبریک به انتخاب احمد مبارکی به ریاست هیات کاراته به تعامل صد درصدی سبک با هیات کاراته اشاره کرد و گفت این سبک یکی از سبکهای مطرح و فعال و با برنامه می باشد که کلیه برنامه ها با هماهنگی و تعامل با هیات برگزار خواهد شد در این دیدار مسولین و پیشکسوتان این سبک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند در پایان احمد مبارکی رییس هیات کاراته استان ضمن خرسندی از حضور اعضاء این سبک بر هرچه بهتر شدن تعاملات هیات با سبک گفت و با حمایت و کمک همه سبکها با هیات کاراته موانع و مشکلات کاراته فارس برداشته خواهد شد و کاراته فارس به جایگاه واقعی خود خواهد رسید .

مبارکی اظهار نمود بزرگترین مشکل کاراته فارس را عدم یک سو نبودن بزرگان کاراته استان در برنامه ها دانست و گفت به لطف خداوند در حال حاضر این مشکل در حال رفع می باشد و در آینده نزدیک امیدوارم که همگی زحمت کشان کاراته با اتحاد و همبستگی به رشد و تعالی کاراته کمک کنند.

امروزه استانهای دیگر میخواهند که از عدم وحدت ما استفاده کنند و جایگاه خودشان را در کشور بالا ببرند.

رییس هیات بیان نمود کاراته فارس در حال یک پوست اندازی ظریف و حساسی می باشد که ممکن است برای عده ای دردناک باشد ولی این پوست اندازی نیاز جدی کاراته می باشد تا با سرعت بیشتری به رشد و کمال خود برسد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به نقل از سروش سروش نیا نماینده سبک در استان فارس ، تیم WSKFکاراته آقایان سبک  

با شرکت در رقابت های کشوری در استان سمنان موفق به کسب یک نشان طلا، سه نشان نقره و یک نشان برنز گردید.

اسامی مدال آوران بدین شرح است:

مدال طلا- کاتا نونهالان- ماهان سلطانی

مدال نقره- کاتا نوجوانان- پایا جهانبخش

مدال نقره- کاتا جوانان- رامتین توکلیان

مدال نقره- کومیته جوانان -61 کیلوگرم-امیر مومنی

مدال برنز- کومیته بزرگسالان -84 کیلوگرم-سید محمد علی قرائی

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در مراسمی با حضور محسن سالاری معاونت اداره ورزش و جوانان استان فارس از شیما آل سعدی قهرمان مسابقات کاراته اردن تقدیر به عمل آمد  در این مراسم احمد مبارکی ریاست هیات کاراته استان فارس نیز ضمن قدردانی از قهرمان ملی پوش کاراته ایران از این دختر شایسته استان فارس تقدیر به عمل آورد

جا دارد در طی این مراسم از حضور و پیگیری های عالیشوندی رئیس گروه ورزش قهرمانی وکارشناس حوزه ورزش  و جوانان قزلی نام برده و تشکر ویژه به عمل آوریم.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس جلسه ریاست هیات کاراته استان فارس با هیات رییسه سبک شوتوکان ikd

این جلسه در مورخ 22 مرداد ماه 97 در دفتر هیات کاراته استان فارس با حضور احمد مبارکی ریاست هیات کاراته استان فارس و علیرضا رشیدقامت دبیر هیات کاراته استان فارس و هیات رئیسه سبک غلامرضا شرفی،قاسم علیپورو عظیم کریمی فربرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در مورخ 21 مرداد ماه 97 در دفتر هیات کاراته استان فارس طی حکمی از سوی ریاست هیات کاراته استان فارس احمد مبارکی ، مجتبی مسموعی بعنوان سرپرست هیات کاراته شهرستان اقلید معرفی گردید و از زحمات چند ساله آقای زرین کلاه بعنوان رئیس هیات سابق شهرستان اقلید تشکر گردید

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید