پیام تبریک سرپرست هیات کاراته استان فارس به فاتحان قله های لیگ های بانوان ایران

سرپرست هیئت کاراته استان فارس با صدور پیامی افتخارآفرینی نمایندگان این استان در لیگ های کاراته بانوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس ،در پیام تبریک محمد جواد شلتوک کار آمده است: کسب موفقیت های قابل تحسین توسط بانوان خوش آتیه کاراته فارس، مایه مباهات و خرسندی است و موجی از شادی و سرور را در جمع خانواده بزرگ کاراته استان به ویژه بانوان کاراته ایجاد کرد.
اما آنچه این خوشحالی را دو چندان می‌کند کسب این موفقیت ها توسط آینده‌سازان کاراته استان به عنوان پشتوانه‌ای قابل اعتماد و اتکا برای سال‌های آتی کاراته فارس است.
اینجانب ضمن تبریک این موفقیت ها به بانوان پرافتخار کاراته فارس، مربیان و سرپرستان نمایندگان فارس در لیگ های بانوان کشور، توفیق روز افزون قهرمانان استان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم. ایمان دارم که با برنامه ریزی دقیق و ایمان به توانایی، همت و غیرت این قهرمانان و باور توانایی های مربیان بومی، می‌توان آینده‌ای مثال‌زدنی را برای کاراته فارس در سال های آتی ساخت.

تیم های صبای شیراز در مسابقات لیگ، سکو ها را درنوردیدند

تیم خردسالان و نونهالان و آینده سازان صبای شیراز سکوهای قهرمانی را فتح کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، تيم خردسالان صباي شيراز بر سكوی اولي ايستاد. در این رقابت ها كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم خردسالان صبا شيراز بعد از سه برد شيرين مقابل تيم هاي فرمانداري قروه، شهرقدس و سلولزي رعنا با اقتدار به عنوان قهرماني دست يافت و بر سكوي اولي ايستاد.
بازيكنان تيم : شادي قهرماني، سنا محمدي، اناهيتا محمدي، مليكا بهمن پور، بهار محمد.
همچنین تيم كاتاي نونهالان صباي شيراز بر سكوي سوم لیگ ايستاد. در مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد، تيم نونهالان صبا شيراز مقابل تيم كلانتزاده به پيروزي رسيد و در مقابل تيم اسدي فر مازندان نتيجه را واگذار كرد و برسكوي سومي ايستاد.
بازيكنان تيم از هليا بني اسد، فاطمه عمادي، زهرا سودبخش و مريم زارع تشکیل شده بود.
هدایت تيم های فوق بر عهده رضيه اردشیرنژاد و زهرا اردشيرنژاد و سرپرستی تيم بر عهده معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بود.
در ادامه رقابت های لیگ نیز تيم كوميته ي آينده سازان صباي شيراز بر سكوي دوم ايستاد.
در مرحله پاياني مسابقات ليگهاي پايه كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم كوميته ي صباي شيراز كه براي اولين بار در اين مسابقات شركت ميكرد، خوش درخشيد و عنوان نايب قهرماني را بدست آورد.
تيم صبا در يك هشتم مقابل تيم پر قدرت شهرداري سمنان قرار گرفت و اين تيم را شكست داد و به جمع ٤ تيم برتر راه پيدا كرد و در يك چهارم مقابل تيم صمدي مارندران قرار گرفت و با شکست دادن این رقیب، در فينال روبروي تيم باشگاه چالاكي قرار گرفت و در كمال ناباوری، شكست را پذيرفت تا به عنوان نايب قهرماني لیگ رضایت دهد.
بازيكنان اين تيم از زهرا كريمي، زهرا بنياني، زهرا همت، نگی آلتونی و سوگند شاهي وندي تشکیل شده بود.
مربيگری این تیم بر عهده زهرا اردشیرنژاد، رضيه اردشيرنژاد و فروغ استواری و سرپرستان تيم نیز معصومه پرگلشن و فاطمه بهار بودند.

مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد بانوان با حضور گسترده بانوان از سراسر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد بانوان با حضور گسترده بانوان از سراسر استان پهناور فارس در دو بخش کاتا و کومیته به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) انجام و نتایج زیر بدست آمد.

مقام اوران در قسمت کاتا

کمربند نارنجی خردسالان : سودا بوئینی راد اول-محدثه مرتضوی دوم-ساینا بذرافکن سوم-اسما عسکری سوم مشترک

کمربند نارنجی نونهالان : غزال پیشه ور اول-ایلار وزیری نیا دوم-لیلا مراد پور سوم-فاطمه رحمانیان سوم مشترک

کمربند ابی نونهالان : فاطمه سادات سجادی اول-هانیه صفرنیا دوم-مهسا کرمی سوم-الهه محمد حسن زاده سوم مشترک

کمربند سفید نوجوانان : نرگس رسم اول-حدیث کرانی دوم-ساجده نوروزی سوم-زهرا رستمی سوم مشترک

کمربند نارنجی نوجوانان : مهلا عباسی اول-فاطمه اشرفی نژاد دوم-ریحانه جعفری سوم-میترا رضایی سوم مشترک

کمربند ابی نوجوانان : ملیحه هوشمند اول-فاطمه مصلی نژاد دوم-مهناز سعیدی سوم-فاطمه نگهداری سوم مشترک

کمربند ابی جوانان : زهرا زاهدی اول-فاطمه فدایی دوست دوم-فاطمه مظلوم سوم-زینب تاج گردون سوم مشترک

کمربند ابی امید : نیلوفر غلامی اول-فریبا نعمتی دوم-نازی مسعودی سوم-سکینه پوریانفر سوم مشترک

کمربند زرد خردسالان : پریا عزیزی اول-نیلوفر مقتدر دوم-زهرا رحیمی سوم-النا زاده سوم مشترک

کمربند زرد نونهالان : ریحانه نوروزی اول-مریم میری دوم-ملیکا کرانی سوم-نگار رمضان زاده سوم مشترک

کمربند زرد نوجوانان : محدثه خادمی اول-حدیث قنبرنژاد دوم-مبینا یوسفی سوم-سارا عزیزی سوم مشترک

کمربند سبز نوجوانان : محدثه عزیزی اول-فاطمه زارع دوم-یاسمن جوکار سوم-طاهره عرب سوم مشترک

کمربند سبز جوانان : محدثه حاصلی اول-فائزه فلامرزی دوم-شقایق غضنفری سوم-مریم شلتوک کار سوم مشترک

کمربند سبز امید : مینا خواجه اول-شبنم زارع دوم-سارا موذنی سوم

کمربند سبز بزرگسالان : ریحانه عدالت خواه اول-سهیلا کارگر دوم-شیوا شکری سوم

کمربند قهوه ای نونهالان : مریم عزیزی اول-نرگس مقتدر دوم-فاطمه اردال دوست سوم-زهرا بکری سوم مشترک

کمربند قهوه ای نوجوانان : مرضیه رسولی اول-سارا پارسایی دوم-فائزه شلتوک کار سوم-مهسا بابایی سوم مشترک

کربند مشکی جوانان : زهرا اسماعیلی اول-ایلار زندی دوم-طاهره میرزایی سوم-مریم فرهنگیان سوم مشترک

کمربند قهوه ای جوانان : سحر میری اول-مرضیه جوکار دوم

کمربند قهوه ای امید : فاطمه داور پناه اول-معصومه عباسی دوم

کمربند مشکی بزرگسالان :فاطمه صفوی اول-ستاره صمدی دوم-فاطمه ایزدی سوم-زهرا افرید سوم مشترک

مقام اوران در قسمت کومیته زیر کیو

خردسالان 20- : سوگند فزونی اول-اسما عسکری دوم-سودا بوئینی راد سوم-فاطمه ابراهیمی سوم مشترک

خردسالان 24- : ستایش عطایی اول-پریا عزیزی دوم-زهرا رحیمی سوم-مبینا جامی سوم مشترک

خردسالان 28- : نیلوفر مقتدر اول-ثنا فکوری دوم-اتنا قاسمی سوم-ستایش سادات حسنی سوم مشترک

نونهالان 20- : ژینا نعمت اللهی اول-فاطمه جعفری دوم-ریحانه نوروزی سوم-پریا پور مودینی سوم مشترک

نونهالان 25- : پریا بابکان اول-نگار رمضان زاده دوم- مریم میری سوم

نونهالان 25- : زهرا ایران پور اول-لیلا مراد پور دوم-حدیث رنجبر سوم

نونهالان 25- : مریم کیان پور اول-رقیه کارامد دوم-زینب کشاورز سوم-فاطمه رمضان پور سوم مشترک

نونهالان 30- : عسل سهرابی اول-مارال ازاد سنگر دوم-ساره محمدی سوم مشترک-فاطمه صالحی منش سوم مشترک

نونهالان 30- : نرگس جعفری اول-ایلار وزیری نیا دوم-فائزه زارع محمود ابادی سوم

نونهال 30- : غزل جاویدی اول-غزال پیشه ور دوم-ترلان اسحاقی نژاد سوم-النا زاده سوم مشترک

نونهالان 35- : فاطمه زهرا ناهیده-فاطمه میرزایی دوم-الهه محمدحسن زاده سوم-زهرا شکرعلی پور سوم مشترک

نونهالان 35- : ستایش نوروز پور اول-زهرا روستا دوم-ایلین رحمانیان سوم-فاطمه سادات سجادی سوم مشترک

نونهالان 40- : نجمه خدادادی اول-مهسا نگهداری دوم-فاطمه اطهری سوم-فاطمه یاراحمدی سوم مشترک

نونهالان 45- : مریم زارع اول-فاطمه زهرا شاه حسینی دوم-فاطمه شفیعی سوم

نونهالان 50- : زهرا فتحی اول-سها پلنگ افکن دوم-مهدیه اکرمی سوم-فاطمه رحمانیان سوم مشترک

نوجوانان 30- : محدثه حاصلی اول-مهلا کمالی زاده دوم-پریسا عسکرزاده سوم-شقایق رستمی سوم مشترک

نوجوانان 30- : نگار عباسی اول-فاطمه نگهداری دوم-مینا عمادی سوم-فاطمه رستم پور سوم مشترک

نوجوانان 35- : مهناز شباب اول-ساره منصوری دوم-فاطمه مصلی نژاد سوم-الناز ذبیعی سوم مشترک

نوجوانان 35- : مینا جعفری اول-زهرا ارمی دوم-فاطمه حق شناس سوم-ملیحه هوشمند سوم مشترک

نوجوانان 40- : محدثه خادمی اول-مریم مرئی دوم-نرگس رسم سوم

نوجوانان 40- : مینا فزونی اول-فاطمه خادمی دوم-حدیث زارع سوم-طاهره عرب سوم مشترک

نوجوانان 45- : زهرا جوکار اول-حدیث کرانی دوم-ملیکا زارعی سوم-زهرا رسولی سوم مشترک

نوجوانان 45- : میترا رضایی اول-فاطمه هاشم بیگی دوم-یاسمن جوکار سوم-نسترن رنجبر سوم مشترک

نوجوانان 45- : محدثه شبان اول-شعله دانش دوست دوم-تارا کاویانی سوم-هانیه صفاجو سوم مشترک

نوجوانان 50- : یلدا تارخ اول-ریحانه وحیدی نژاد دوم-لیلا معتمد سوم-ریحانه فروتنی سوم مشترک

نوجوانان 50- : ماندانا جعفری اول-رقیه فتحی دوم-زینب حاتمی سوم-مهسا ماهی سوم مشترک

نوجوانان 55- : سارا عزیزی اول-مریم شلتوک کار دوم-الهه عظیمی سوم-الهه محمدی سوم مشترک

نوجوانان 55- : فاطمه اشرفی نژاد اول-زهرا زارعی دوم-فاطمه قنبرنژاد سوم-فاطمه فتحی سوم مشترک

نوجوانان 60- : ساجده هژبر اول-سیده زهرا موسوی دوم-کوثر نجفی سوم-زهرا جعفری سوم مشترک

نوجوانان 60+ : فاطمه زارع اول-هدیه انجیره دوم-ارزو کیان پور سوم-هدیه زارع سوم مشترک

جوانان 40- : نجمه دلاورفر اول-فاطمه قویمی دوم-بهاره کاظم زاده سوم-نرجس صفری سوم مشترک

جوانان 45- : فاطمه تارخ اول-محدثه جم نژاد دوم-محدثه باقری سوم-رقیه رضائیان سوم مشترک

جوانان 50- :فرزانه یاراحمدی اول-ملیکا عالم گرد اول-فاطمه سادات موسوی دوم-نرجس خادمی سوم

جوانان 55- : معصومه جوکار اول-فرشته تاجیک دوم-زهرا شیردره سوم

جوانان 60- : سعیده پناری اول-فاطمه حق شناس دوم-فاطمه زارع سوم-مونا معروفی سوم مشترک

جوانان 65- : سمانه بیاتی اول- نازنین نیک بنیاد دوم-بهاره علیمردانی سوم-فائزه فلامرزی سوم مشترک

جوانان 70- : زهرا غریبی اول-فاطمه قره چاهی دوم-فاطمه عطایی زاده سوم-فاطمه ازاد سوم مشترک

جوانان 70+ : صدف ابراهیمی اول-زهرا ال سعدی دوم-فاطمه صفا سوم

بزرگسالان 50- : شقایق سادات هاشمی اول-سکینه پوریانفر دوم-زینب بکری سوم-پریسا زرین کلاه سوم مشترک

بزرگسالان 55- : نیلوفر غلامی اول-پریسا کاظمی دوم-پریسا کیامرثیان دوم-زهرا خوشی سوم

بزرگسالان 60- : نازی مسعودی اول-ریحانه عدالت خواه دوم-شیوا شکری سوم

بزرگسالان 65- : سهیلا کارگر اول-حکیمه بیات دوم-سها نظری سوم

بزرگسالان 70+ : هانیه کاظمی اول-لیلا نگهداری دوم-نسرین سیدی فاضل سوم-اسما زردشت سوم مشترک

مقام اوران در قسمت کومیته بالای کیو

نونهالان 25- : زهرا فزونی اول-نرگس مقتدر دوم-مریم امیرسالاری سوم

نوجوانان 35- : نرجس زحمتکش اول-زهرا بکری دوم-فاطمه بذرکار سوم

نوجوانان 40- : ستوده نظری اول-ساینا حیدری دوم-پرنیا اذرافروز سوم-غزل فلاحی سوم مشترک

نوجوانان 45- : زهرا ثمن گویی اول-مریم عزیزی دوم-فاطمه اردال دوست سوم-مرضیه رسولی سوم مشترک

نوجوانان 55+ : سارا صادقی اول-سارا پارسایی دوم-مهسا بابایی سوم-سپیده اسماعیلی سوم مشترک

جوانان 40- : فاطمه بکری اول-زینب رنجبر دوم-مریم شفیعی سوم

جوانان 50- : مریم جعفری اول-زهرا اسماعیلی دوم-مرضیه جوکار سوم-مریم فرهنگیان سوم مسترک

جوانان 65- : طاهره میرزایی اول-زهرا صفایی دوم-زهرا شیخعلی سوم-هانیه مرادی سوم مشترک

بزرگسالان 50- : فرشته قتالی اول-زهرا افرید دوم-لیلا زارع سوم-الهام مسلمی سوم مشترک

بزرگسالان 55- : سیده فاطمه موسوی اول-زهرا مهرافروز دوم-زهرا غمگساران سوم

بزرگسالان 60- : زهرا صداقت اول-فائزه فیروزی دوم-الهام حجابیان سوم-شهلا توکلی سوم مشترک

بزرگسالان 70- : فائزه ایزدی اول-حلیمه صدق علی دوم-زهرا ترک قزوینی سوم

بزرگسالان 70 +: زهرا کرمی اول-فائزه علیپور دوم-لیلا کاوه سوم

مقام آوران در قسمت تیمی : سبک ماتسوشیما به نمایندگی شهناز رعیتی مقام اول، سبک ایچی گکی به نمایندگی مهری امیرخانی مقام دوم و سبک بیاکورن به نمایندگی فاطمه عفیفی مقام سوم.

همچنین هاجر اسدی، مهری امیر خانی، راضیه باقری، فاطمه عفیفی، لیلا شمس، مریم اکبری نژاد، پروین کریمی زاده، سمیرا کاظمیان، الهه صفری، مریم عوض نژاد، ستاره صمدی، فاطمه فیروزی، سمانه حیدری، شهربانو شبان، شهین ایلان کشکولی، فرشته بهروزمنش و الهه ولی یاری امر قضاوت این رقابت ها را بر عهده داشتند.

مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری برگزار شد

مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری با قهرمانی دانشگاه شیراز به کار خود خاتمه داد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از علی حاجی زاده سرپرست فنی مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های سراسری، این رقابت ها به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری هیات کاراته استان فارس در تاریخ جمعه ۱۷ آذرماه برگزار و قهرمانان آن مشخص شدند.
قضاوت این رقابت ها بر عهده محمد حسن زاده، محمدجواد زنهاری، احمدرضا بلاغی، حبیب فقیهی، عباس ترابی، امیرحسین شادمانی، محمد موذنی و مسلم احمدی بود.
نفرات برتر این مسابقات بشرح ذیل معرفی می گردند:
کاتا:
محمود روستایی از دانشگاه صنعتی شیراز مقام اول
رضا سلمان از دانشگاه شیراز مقام دوم
شایان صلواتی از دانشگاه فسا مقام سوم

کومیته:
 ۶۱- :
محمد آگاه از دانشگاه شیراز مقام اول
عرفان نصیری از دانشگاه ارم شیراز مقام دوم
علی شریفی از دانشگاه ارم شیراز مقام سوم
۶۷- :
امیرحسین دانشمند از دانشگاه شیراز مقام اول
محمد مکاری از دانشگاه فسا مقام دوم
۷۵- :
حسین نعمتی از دانشگاه شیراز مقام اول
محمد شاکری از دانشگاه لامرد مقام دوم
۸۴- :
آریا نوری از دانشگاه شیراز مقام اول
۸۴+ :
محمدحسین مصلی نژاد از دانشگاه صنعتی شیراز مقام اول
سید محمدامین سادات از دانشگاه شیراز مقام دوم

سکونشینی با اقتدار تیم های سلولزی فارس رعنا در مسابقات لیگ کاراته کشور

٤ تيم سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني كشور ايستادند

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، مسابقات ليگ كاراته كشور كه از مرداد ماه ٩٦ كار خود را آغاز كرده بود، در سالن كبكانيان تهران پيگيري شد و تيم هاي صعود كننده به مرحله يك هشتم به مصاف يكدیگر رفتند
كه در پايان، تيم كاتای نونهالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي قهرماني ايستاد.تیم نونهالان سلولزي فارس رعنا، قدیمی ترین تیم فارس در لیگ کشور، در مرحله ی یک چهارم به مصاف تیم ایثار قم رفت و با برتری ۱۱بر ۰ پیروز میدان شد و به مرحله ی یک چهارم راه پیدا کرد.
تیم نونهالان فارس رعنا در اولین بازی یک چهارم در مقابل تیم خراسان رضوی ۱۱بر صفر پیروز شد و در مقابل تیم قوی اسدی فر برای کسب مدال طلا به میدان رفت با افتخار ۹بر ۲پس از چهار سال حضور پر رنگ در لیگ با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.
شرکت کنندگان این تیم خانمها فرزانه رضایی، مریم هوشیار، ژینا چراغی، مبینا جلالی و سایه منجذب هستند.
همچنین تيم كاتاي خردسالان سلولزي فارس رعنا بر سكوي نايب قهرماني كشور ايستاد. این تیم در دور اول، مقابل تیم خراسان رضوی ۹بر یک پیروز میدان شد و به مرحله یک چهارم راه یافت.
این تیم با یک بازی بسیار دشوار در مقابل تیم پایتخت با افتخار ۱۱بر صفر برنده شدو برای فینال در یک بازی بسیار حساس با تیم صبای شیراز تنها با اختلاف یک پرچم با امتیاز ۶بر ۵ مغلوب اين تیم شد و بر سکوی دوم رفت.
بازیکنان این تیم از خانمها پریا پور صفری، سوگند کاظمی، غزل دادرس، صبا چراغی و دیانا رحیمی تشکیل شده است.
در ادامه رقابت های لیگ کاراته کشور تیم پر قدرت و قوی جوانه های سلولزی فارس رعنا کار خود را در گروه آینده سازان اغاز کرد و پس از پشت سر گذاشتن مسابقات متوالی به مرحله یک هشتم راه پیدا کرد و در یک مسابقه ی بسیار حساس در مقابل تیم پایتخت با امتیاز ۱۴بر صفر به پیروزی رسید و با اقتدار به مرحله ی یک چهارم رسید و در پایان در یک بازی سخت، در مقابل تیم قدرتمند اصفهان بازی را ۱۴بر صفر واگذار کرد و با سخت کوشی در این ۵ماه بر سکوی سوم ایستاد.
این تیم از فاطمه براتی، زهرا طاهری، زهرا علیپور و نجمه مختار پور تشکیل شده است.

سرمربی هر سه تیم را زهرا قشقایی نژاد و فاطمه قشقایی نژاد و سرپرست تیم ها مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی عهده دار بودند.
در ادامه مرحله پاياني مسابقات ليگ هاي پايه کاراته کشور كه در سالن كبكانيكان برگزار گرديد تيم جوانه كوميته سلولزی فارس رعنا به عنوان سومي مسابقات دست یافته و بر سكوي سوم مسابقات ایستاد.
بازيكنان تيم از آمنه عشایری، زهرا سمیعی، مریم رستگار، نگین مظفری، زهرا اعتماد پور، فاطمه رنجبر، ملیکا خسروی، زینب نوربخش، فاطمه حکمت، پریناز فرد تشکیل شده بود و مربی گری تیم را فروغ استواری و رضیه اردشیر نژاد و مدیر فنی تیم فاطمه قشقایی نژاد عهده دار بودند.

ب.آ شیراز قهرمان بلامنازع لیگ آینده سازان کشور

تیم کاراته شرکت مواد غذایی ب.آ قهرمان لیگ آینده سازان کاتای کشور شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هفته پایانی و فینال مسابقات لیگ کاتای فدراسیون کاراته روز ۱۷ آذرماه در سالن غدیر نیروی انتظامی تهران با حضور رییس و دبیر فدراسیون کاراته برگزار شد.
تیم ب.آ ابتدا برای راهیابی به فینال، با انگیزه و یکدست چای رفاه گیلان را به نتیجه 10 بر 4 برد و به فینال راه یافت.
طبق پیش بینی همگان از ابتدای لیگ در فینال دو تیم قدرتمند و مدعی شرکت موادغذایی ب.آ شیراز و شهید زین الدین قم به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت ب.آ شیراز با نتیجه 14 بر صفر و بدون هیچ عیب و نقصی پیروز شد و به مدال طلای کاتای لیگ سال 96 فدراسیون کاراته دست یافت.
مربیان این تیم محسن زارعی و علی اصغر مقتدری همچنین بازیکنان را احسان آریان پور،پوریا همایون، محمدرضا کشاورز و مهدی طاهری تشکیل دادند.
این تیم برای چندمین مرتبه در لیگ کشور و این بار در قالب تیم ب.آ برسکوی قهرمانی ایستاد.
لازم به ذکر است شرکت مواد غذایی ب.آ برای اولین مرتبه در لیگ کاراته کشور به عنوان اسپانسر حضور یافته است .

تیم ب.آ شیراز به مرحله نیمه نهایی لیگ های پایه ایران صعود کرد

تیم ب.آ شیراز به عنوان تیم دوم گروه خود، به مرحله نیمه نهایی لیگ های پایه ایران راه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هفته پنجم مسابقات لیگ های پایه فدراسیون کاراته ایران روز جمعه 3 آذرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و کاتای رده آینده سازان شرکت مواد غذایی ب.آ شیراز پس از دو برد ۱۴ بر صفر مقابل تیم های آکادمی نوری و جهان کاراته بانه و یک باخت ۸ بر ۶ مقابل تیم شهید زین الدین قم با وجود یک هفته غیبت در لیگ با ۲۴ امتیاز به عنوان تیم دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی راه یافت.
هذایت فنی تیم مواد غذایی ب.آ شیراز بر عهده محسن زارعی و علی اصغر مقتدری می باشد.
همچنین بازیکنان تیم از احسان آریانپور، محمدرضا کشاورز، پوریا همایون و مهدی طاهری تشکیل می شود.
لازم به ذکر است شرکت مواد غذایی ب.آ شیراز برای اولین مرتبه اسپانسر تیم فوق را به عهده گرفته است.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید