علی ظهرابی دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور شد

علی ظهرابی از طرف ارسلان خزلی دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از روابط عمومی سبک شیتوریو شوکوکای کاراته ایران، حکم دبیری کشوری سبک شیتوریو شوکوکای صادرشد.
براساس این گزارش، از طرف ارسلان خزلی رئیس سبک شیتوریو شوکوکای کاراته جمهوری اسلامی ایران، علی ظهرابی بعنوان دبیر سبک در ایران منصوب شد.
در این حکم انتصاب خطاب به علی ظهرابی آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای علی ظهرابی:
با عنایت به تجربیات ارزشمند و سابقه مدیریتی و اجرایی جنابعالی بموجب این ابلاغ به سمت دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در ارتقاء و توسعه ورزش کاراته و امور محوله کوشا و موفق باشید.

استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران برگزار شد

استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران با همکاری هیات کاراته استان فارس و حضور حیدر روزی طلب و فاطمه قشقایی نژاد، دبیر و نائب رئیس بانوان هیات کاراته استان فارس با شرکت 62نفر از آقایان با تدریس سید مرتضی خوشی رئیس سبک در کشور و 70نفر از بانوان با تدریس فرزانه حسین خان نائب رئیس سبک در کشور در تاریخ 24 آذرماه در سالن اختصاصی هیات کاراته استان فارس برگزار شد. در پایان، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در استاژ اهداء گردید.

اعزام ۱ مربی و ۵ کاراته کا از فارس به مسابقات آسیایی اندونزی

تیم شوتوکان JKS به مسابقات آسیایی به میزبانی اندونزی اعزام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از سبک شوتوکان JKS استان فارس، محسن زارعی از طرف سبک شوتوکان JKS کشور مسئول هدایت تیم ملی کاراته این سبک جهت حضور در رقابت های آسیایی ۲۰۱۷ اندونزی شد. همچنین مهدی طاهری، احسان آریانپور، علیرضا شاهدایی زاده، محمد سنایی و علیرضا مهرورز نیز از فارس این تیم را به عنوان ورزشکار همراهی خواهند کرد.
شایان ذکر است که این رقابت ها در تاریخ ۲۵ الی ۲۷ آذر ماه در شهر باندونگ اندونزی برگزار خواهد شد.

استاژ مربیان فارس برگزار شد

استاژ بانوان و آقایان مربیان فارس با تدریس محمد بهرامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، استاژ بانوان و آقایان این استان در تاریخ ۱۶ و ۱۷ آذر ماه با تدریس محمد بهرامی رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته ورئیس سبک شوتوکان JSKA ایران و با شرکت بیش از ۱۰۰ نفر از مربیان و قهرمانان فارس در سالن اختصاصی هیات کاراته استان فارس برگزارشد.
با هماهنگی های به عمل آمده بین محمدجواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته استان فارس و محمد بهرامی، درآمد حاصل از این رویداد برای کمک به هموطنان زلزله زده غرب کشور اختصاص یافت.

دوازدهمین استاژ فنی و عملی شیتوریو برگزار شد

دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای فارس در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای با همکاری هیات کاراته استان فارس و حضور حیدر روزی طلب، فاطمه قشقایی نژاد و احمد مبارکی، دبیر، نائب رییس بانوان و مسئول کمیته نظارت و بازرسی هیات کاراته استان فارس و با همکاری مهران همت مدیر مجموعه ورزشی ستارگان ایران و با شرکت بیش از 50نفر از مربیان و قهرمانان این سبک در بخش آقایان و بانوان و با تدریس محمود جوانمردی، رحمان جوانمردی، روزبه نزاریان و مهرنوش همت به صورت کارگاه در دو بخش تئوری و عملی به میزبانی شیراز و در مکان مجموعه ورزشی ستارگان ایران برگزار شد.
بخش تئوری در سه قسمت با موضوعات زیر مورد تدریس اساتید قرار گرفت :
1 - نحوه برنامه ریزی کاربردی جهت تعین استراتژی اموزش تکنیکها و تاکتیکها - فیزیولوژی ورزشی - اناتومی بدن و فیزولوژی ماهیچه ها - معرفی سیستم های حیاتی بدن و چگونگی کارایی این سیستم ها در انجام تمرینات و همچنین نحوه افزایش توان جسمی توسط اساتید وهنرجویان بصورت غیرعملی و عملی.
2 - تعریف آمادگی جسمانی و بدنسازی. فاکتورهای آمادگی جسمانی و کاربرد آنها در ورزش کاراته. اصول اولیه تمرینات بدنسازی. فصول تمرینات بدنسازی و نحوه برنامه ریزی برای هر فصل. عضلات مهم و درگیر در تمرینات کاراته.
3 - مروری بر منابع تامین انرژی بدن و شناخت این منابع و میزان دقیق استفاده از آنها، مروری بر تغذیه ورزشکاران قبل از مسابقه و حین مسابقه، برنامه غذایی ورزشکاران، چگونگی عملکرد فیزیولوژیکی منابع انرژی و کاربردی کردن آن در برنامه غذایی کاراته کاها.
در پایان، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در استاژ اهداء گردید.

سبک شوتوکان کاراته بین المللی فارس قهرمانان خودراشناخت

مسابقات قهرمانی استان سبک شوتوکان SKI برگزار و قهرمانان این مسابقات مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان، بیست وچهارمین دوره مسابقات قهرمانی سبک شوتوکان کاراته بین المللی استان باحضور بیش از۲۰۰نفر ورزشکارباشرایط بسیارایده آلی دررده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید وبزرگسالان برگزارگردید. حضورچشمگیر پیشکسوتان ومربیان ارشد وداوران ارزنده کاراته فارس همچون حاج عباس فلاح، غلامحسین جمشید، احمد فرهادی، سروش سروش نیا، محسن کریمی، خسرو فروغان، رسول خلیفه، غلامرضا شرفی، محمدحسن زاده و محمدجواد زنهاری ازنکات برجسته این رقابت ها بود. دراین رقابت ها که بامدیریت خوب حیدرروزطلب دبیر هیات کاراته استان و مسئول سبک دراستان ومسولیت برگزاری آن به عهده عبدالحسین جابری ومسئولیت جداول به عهده احمدرضا بلاغی دنبال گردید.

قهرمانان این دوره از رقابت ها به شرح ذیل معرفی شدند:

دانلود اسامی قهرمانان

درآمد استاژ فارس به زلزله زدگان غرب کشور اهداء می گردد

درآمد استاژ کاراته فارس با تدریس محمد بهرامی صرف کمک به زلزله زدگان غرب کشور می گردد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، استاژ ویژه مربیان فارس با تدریس محمد بهرامی در شهر شیراز برگزار شد. در این دوره از استاژ که با حضور فاطمه قشقایی نژاد نائب رئیس هیات کاراته استان فارس و لیلا بهرامی سرمربی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و شیما آل سعدی قهرمان ملی پوش کاراته در بخش بانوان و جمع کثیری از مربیان و قهرمانان فارس برگزار شد، با هماهنگی انجام شده بین محمد جواد شلتوک کار سرپرست هیات کاراته استان فارس و محمد بهرامی مدرس این دوره استاژ و مسئول کمیته مربیان فدراسیون کاراته و رئیس سبک شوتوکان JSKA ایران، درآمد حاصل از این رویداد به هموطنان زلزله زده در غرب کشور اختصاص می یابد.

مقالات دیگر...

لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید