اخبار مهم

علی ظهرابی دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور شد

اخبار سبک ها

علی ظهرابی از طرف ارسلان خزلی دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس و به نقل از روابط عمومی سبک شیتوریو شوکوکای کاراته ایران، حکم دبیری کشوری سبک شیتوریو شوکوکای صادرشد.
براساس این گزارش، از طرف ارسلان خزلی رئیس سبک شیتوریو شوکوکای کاراته جمهوری اسلامی ایران، علی ظهرابی بعنوان دبیر سبک در ایران منصوب شد.
در این حکم انتصاب خطاب به علی ظهرابی آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای علی ظهرابی:
با عنایت به تجربیات ارزشمند و سابقه مدیریتی و اجرایی جنابعالی بموجب این ابلاغ به سمت دبیر سبک شیتوریو شوکوکای کاراته کشور منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در ارتقاء و توسعه ورزش کاراته و امور محوله کوشا و موفق باشید.

استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران برگزار شد

اخبار سبک ها

استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، استاژ فنی سبک کیوکوشین ایران با همکاری هیات کاراته استان فارس و حضور حیدر روزی طلب و فاطمه قشقایی نژاد، دبیر و نائب رئیس بانوان هیات کاراته استان فارس با شرکت 62نفر از آقایان با تدریس سید مرتضی خوشی رئیس سبک در کشور و 70نفر از بانوان با تدریس فرزانه حسین خان نائب رئیس سبک در کشور در تاریخ 24 آذرماه در سالن اختصاصی هیات کاراته استان فارس برگزار شد. در پایان، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در استاژ اهداء گردید.

دوازدهمین استاژ فنی و عملی شیتوریو برگزار شد

اخبار سبک ها

دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای فارس در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، دوازدهمین دوره استاژ فنی و عملی سبک شیتوریو شوکوکای با همکاری هیات کاراته استان فارس و حضور حیدر روزی طلب، فاطمه قشقایی نژاد و احمد مبارکی، دبیر، نائب رییس بانوان و مسئول کمیته نظارت و بازرسی هیات کاراته استان فارس و با همکاری مهران همت مدیر مجموعه ورزشی ستارگان ایران و با شرکت بیش از 50نفر از مربیان و قهرمانان این سبک در بخش آقایان و بانوان و با تدریس محمود جوانمردی، رحمان جوانمردی، روزبه نزاریان و مهرنوش همت به صورت کارگاه در دو بخش تئوری و عملی به میزبانی شیراز و در مکان مجموعه ورزشی ستارگان ایران برگزار شد.
بخش تئوری در سه قسمت با موضوعات زیر مورد تدریس اساتید قرار گرفت :
1 - نحوه برنامه ریزی کاربردی جهت تعین استراتژی اموزش تکنیکها و تاکتیکها - فیزیولوژی ورزشی - اناتومی بدن و فیزولوژی ماهیچه ها - معرفی سیستم های حیاتی بدن و چگونگی کارایی این سیستم ها در انجام تمرینات و همچنین نحوه افزایش توان جسمی توسط اساتید وهنرجویان بصورت غیرعملی و عملی.
2 - تعریف آمادگی جسمانی و بدنسازی. فاکتورهای آمادگی جسمانی و کاربرد آنها در ورزش کاراته. اصول اولیه تمرینات بدنسازی. فصول تمرینات بدنسازی و نحوه برنامه ریزی برای هر فصل. عضلات مهم و درگیر در تمرینات کاراته.
3 - مروری بر منابع تامین انرژی بدن و شناخت این منابع و میزان دقیق استفاده از آنها، مروری بر تغذیه ورزشکاران قبل از مسابقه و حین مسابقه، برنامه غذایی ورزشکاران، چگونگی عملکرد فیزیولوژیکی منابع انرژی و کاربردی کردن آن در برنامه غذایی کاراته کاها.
در پایان، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در استاژ اهداء گردید.

تبلیغات
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید