اخبار مهم

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد

اخبار هیات

روابط عمومی هیات کاراته استان فارس در بین 48 هیات به عنوان روابط عمومی برتر فارس معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، صبح امروز چهارشنبه دوم خرداد نشست تخصصی مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی استان فارس برگزار شد. در این نشست، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، روابط عمومی را یک حرفه تخصصی دانست و افزود: اگر امروز اداره کل ورزش و جوانان استان در میان ادارات کل سراسر کشور رتبه نخست را کسب می‌کند نتیجه عملکرد کل بدنه آن است که نمی‌توان نقش روابط عمومی هیات های ورزشی را در آن نادیده گرفت.
در ادامه این نشست طی حکمی از احمدرضا بلاغی مدیر روابط عمومی هیات کاراته استان فارس به عنوان روابط عمومی برتر هیات های ورزشی استان تجلیل به عمل آمد. در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای احمدرضا بلاغی

مدیر محترم روابط عمومی هیات کاراته استان فارس

با سلام

احتراما اداره کل ورزش و جوانان فارس مفتخر است از تلاش های بی شائبه جنابعالی در سال 1396 به عنوان روابط عمومی فعال قدردانی نماید.

امید است در سال حمایت از کالای ایرانی با همکاری صمیمانه شما بتوانیم در راستای سیاستهای کلان دولت تدبیر و امید شاهد شکوفایی ورزش استان در عرصه های داخلی و بین المللی باشیم.

حیدرعلی کامیاب

مدیر کل

 

در ادامه این نشست تخصصی محمد جواد شلتوک کار مشاور مدیرکل ورزش و جوانان، محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل استان، امین صالحی کارشناس روابط عمومی اداره کل و اسحاق عزیزی منش خبرنگار صداو سیما در مباحثی همچون مبانی خبر نویسی نوین، فضای مجازی و مولتی مدیا و ارتباط با رسانه ملی به صحبت پرداختند.

 

دومین جلسه هیات کاراته صدرا برگزار شد

هیات ها

دومین جلسه صدرا با حضور مربیان بانو این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، دومین جلسه هیات کاراته شهر صدرا با حضور بهاره محمدپور نائب رئیس هیات کاراته شهرستان شیراز و مربیان بانو این شهر برگزار شد. در این جلسه، ضمن هماهنگی امور مربوط به بانوان، طاهره اوجی به عنوان نائب رئیس بانوان و میترا شاه پرست به عنوان نائب رئیس کمیته روابط عمومی این هیات معرفی شدند.
بهاره محمدپور نائب رئیس بانوان هیات کاراته شهرستان شیراز لازمه ی پیشرفت شهر صدرا را وحدت، همدلی و تلاش دانست و مربیان و کادر اجرایی هیات صدرا را به این مهم دعوت کرد.
شادمانی رئیس هیات کاراته صدرا نیز طی این جلسه، بر برنامه ریزی مدون و کاربردی جهت داشتن آینده ای روشن برای کاراته این شهر تاکید کرد.
همچنین نائب رئیس بانوان هیات کاراته صدرا بر یکپارچگی خانواده کاراته صدرا و بررسی توانمندی ها برای تحقق اهداف با محوریت خواسته های جمعی تاکید کرد.

مهلت ثبت نام داوران جهت اعزام به سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن

اخبار هیات

مهلت نام نویسی داوران جهت اعزام به سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، هیات کاراته آخرین زمان جهت نام نویسی داوران واجد شرایط جهت حضور در سمینار پیش نیاز داوری آسیایی اردن که در تاریخ 8 خردادماه در تهران برگزار می گردد را اعلام کرد. طبق این اطلاعیه، متقاضیان می بایست نهایتا تا چهارشنبه تاریخ 2 خردادماه درخواست کتبی خود را به هیات کاراته استان تحویل نمایند تا معرفی ایشان به فدراسیون انجام پذیرد.
شایان ذکر است شرایط شرکت در این سمینار و کلاس داوری آسیایی اردن در خبر قبل اعلام گردیده است.

تبلیغات
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید