اخبار مهم

رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب شد

اخبار هیات

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، محمد علی زارع به عنوان رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس،محمد جواد شلتوک کار در این حکم و خطاب به زارع گفته است:
باسلام و احترام؛ بازگشت به نامه 245234/213 مورخ 15/7/96 اداره ورزش و جوانان استان بموجب این ابلاغ به سمت رئیس هیات کاراته شهرستان خرامه منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب شد

اخبار هیات

با صدور حکمی از سوی سرپرست هیات کاراته استان فارس، فاطمه قشقایی نژاد به عنوان مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس، در حکم محمد جواد شلتوک کار خطاب به قشقایی نژاد آمده است:
نظر به تخصص و تعهد جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان مسئول بانوان کمیته داوران هیات کاراته استان فارس منصوب می شوید.
انتظار می رود با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان همچون گذشته در انجام وظایف و توسعه ورزش کاراته موفق باشید.

ساخت خانه کاراته فارس طبق برنامه پیش می رود

اخبار هیات

سرپرست هیات کاراته استان فارس گفت: ساخت خانه کاراته فارس طبق برنامه پیش می رود.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس محمد جواد شلتوک کار ضمن بیان اینکه با بهره برداری از خانه کاراته بسیاری از چالش های پیش روی این ورزش در استان فارس مترفع می شود افزود: با راه اندازی این مکان برنامه ریزی و سیاست گذاری و پیشبرد امور ورزشی به هر دو حوزه همگانی و قهرمانی در رشته کاراته راحت تر و در عین حال علمی تر از گذشته خواهد شد.
وی با اشاره به حضور جاوید بهمن جاه درترکیب تیم ملی کاراته جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا افزود:وجود مکانی اختصاصی برای ورزش کاراته در مجموعه ورزشی پایگاه قهرمانی باعث شد تا این ملی پوش بدون دغدغه همراه با مربی خود به تمرینات آماده سازی خود بپردازد.
سرپرست هیات کاراته استان فارس توسعه ورزش کاراته در بخش بانوان را یکی دیگر از مزایای ساخت خانه کاراته عنوان کرد و افزود:اعتقاد ما براین است که حضور زنان سالم در زمینه های جسمی و روحی در بوجود آوردن جامعه ای سالم تاثیرگذار است که این امر با فعالیت ورزشی بانوان و توجه به زیرساخت های مورد نیاز آنان امکان پذیرخواهد بود.
شلتوک کار ادامه داد:دراختیارقرارگرفتن مکانی کاملا اختصاصی در یک مجموعه کامل ورزشی می تواندبرنامه های توسعه محور درحوزه بانوان را با سرعت و شتاب بیشتری پیش برد.
وی با بیان اینکه ورزش تنها راه سرمایه گذاری در جلوگیری از ناهنجاری هاست افزود:دولت با درک صحیح ازاین حقیقت توجه ویژه ای به توسعه زیر ساخت های ورزش دارد و در همین راستا و با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد به بهره برداری رسیدن خانه کاراته فارس باشیم.
شلتوک کار دربخش دیگری از صحبت هایش به حضور سه تن از مربیان کاراته فارس در کادر تیم های ملی اشاره کرد و افزود: ورزش محیطی برای بروزاتحاد و همدلی است وبه جرات می توان گفت که این محیط تنها جایی است که درآن غریبه و آشنا معنا و مفهومی ندارد.
سرپرست هیات کاراته استان فارس با بیان اینکه درحال حاضر لیلا بهرامی ،محراب زارع و مسعود زارع به ترتیب به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان بانوان،مربی تیم ملی سبک های آزاد و مربی تیم ملی کاتای کشورمان در حال فعالیت هستند افزود:این تنها بخشی از ظرفیت های کاراته فارس است که می توان با برنامه ریزی دقیق و افزایش سطح وفاق و همدلی در استان این موفقیت ها رابیش از پیش توسعه داد.
گفتنی است خانه کاراته فارس در مجموعه ورزشی پارس در حال احداث است. این مجموعه ورزشی ۴۵ هکتاری علاوه بر زمین چمن استاندارد طبیعی، دارای سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان ۸ خطه، دکل های روشنایی ۱۲۰۰ لوکس و اسکوربردی به مساحت ۱۰۴ مترمربع است که خانه کاراته استان در ضلع جنوبی آن و درمقابل ورودی قسمت وی آی پی این ورزشگاه احداث می شود.
از دیگر امکانات این ورزشگاه می توان به سونای خشک و جکوزی، ساختمان اداری، پارکینگ و ... اشاره کرد.

تبلیغات
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها وارد نمایید